אדין טרזיץ’ צפוי להאריך חוזה בבורוסיה דורטמונד

השיחות על חוזה חדש של אדין טרזיץ' בבורוסיה דורטמונד צפויות להתחיל זמן קצר אחרי שהוא הוביל אותה לגמר ליגת האלופות.

אחרי עונת אלופות בלתי נתפסת מצידה של בורוסיה דורטמונד שכמעט והצליחה לנצח את ריאל מדריד בגמר, במועדון מרגישים שמתן חוזה חדש לטרזיץ’ הוא ראוי לנוכח העונה האחרונה, והמועדון מתרשם מהאופן שבו טרזיץ’ מייצג את המועדון. בסביבת דורטמונד מספרים על הביטחון העצמי שלו כשהוא מדבר אנגלית במסיבות העיתונאים, כמו גם על הגישה המנצחת שלו והעמידה בלחצים תוך כדי מציאת פתרונות.

למרות זאת, ישנם מספר מקורות סביב המועדון שמספרים שהשיחות על חוזה חדש ימתינו עד מאוחר יותר השנה, שכן למרות ההישגים של דורטמונד בליגת האלופות, המועדון רוצה לראות את טרזיץ’ משפר את מצב הקבוצה בליגה, זאת לאחר שהקבוצה סיימה את העונה החולפת במקום החמישי והמאכזב.

מאז שטרזיץ’ החליף את מרקו רוזה ב-2022, דורטמונד סיימה במקום השני בליגה, כשהפסידה את תואר האליפות לבאיירן מינכן במחזור האחרון, וגם הפסידה בגמר ליגת האלופות לאחר שהייתה הקבוצה הטובה יותר ברוב שלבי המשחק.

חשוב לומר שהאוהדים מרגישים חיבור גדול מאד לטרזיץ’.
המאמן הצעיר (41) הוא אוהד המועדון מילדות ובילה את רוב חייו ביציעים של הזיגנל אידונה פארק.
טרזיץ’ הוא בורוסיה דורטמונד בכל רמ”ח אבריו וזה מוסיף לו נקודות זכות רבות להמשך הדרך בקבוצה.

למאמן הגרמני הצעיר יש חוזה עד 2025, כך שהגיוני מאד שמצד אחד ראשי דורטמונד ירצו לראותו ממשיך לעוד עונה אחת לפחות אחרי ההישג באלופות, אך מצד שני, הם אינם ממהרים לחתום על חוזה חדש כשיש להם את האפשרות לבחון את מצב הקבוצה תוך כדי תנועה במהלך העונה הקרובה.

 

 

1 תגובה
  1. גרוסקרויץ כותב

    סגן אלוף אירופה!
    המנהיג שלנו!

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן