אהבת נעוריו | קוקה מאריך חוזה באתלטיקו מדריד

הקשר האגדי מאריך חוזה עד לקיץ 2025 עם אופציה להארכה

לאחר הארכת החוזה של שני שחקני ההגנה, סזאר אספיליקווטה וסטפן סאביץ’, עד לתום עונת 24/25, כעת תורו של קפטן הקבוצה קוקה להאריך את חוזהו עד קיץ 2025. ההסכם כולל גם אופציה להארכה לשנים נוספות על סמך מספר המשחקים בהם ישותף השחקן. קוקה הפחית בעקביות את שכרו כדי להישאר באתלטיקו מדריד. לאחר החתימה אמר: “היו לי הזדמנויות רבות לעבור קבוצה אבל מעולם לא רציתי לעזוב את הבית שלי”.

קשר האמצע החל את דרכו במדי קבוצת הילדים של המועדון בשנת 2000 כשהיה בן 8, ומאז לא נפרדו דרכיהן של השניים. הוא עלה להופעת הבוגרים הראשונה שלו בשנת 2009, וכיום הוא שיאן ההופעות של המועדון בכל הזמנים, עם מעל 600 כאלה בכל המסגרות. בקיץ 2019, לאחר עזיבתו של דייגו גודין, הוא קיבל את סרט הקפטן ולא עזב אותו מאז.

קוקה שותף לכל התארים הגדולים בהם זכתה הקבוצה בעידן דייגו סימאונה, כאשר הוא משחק תפקיד חשוב בהנפת שתי אליפויות ספרד ושתי זכיותיה בליגה האירופית. כמו כן הניף גם את גביע המלך הספרדי, הסופר קופה הספרדי ופעמיים את הסופר קאפ האירופי, והגיע פעמיים לגמר ליגת האלופות.

הקשר הספרדי הוא סמל של נאמנות, בעידן בו הכדורגל הופך לתאב בצע ונשלט על ידי סכומי כסף אדירים. כאמור, הוא נמצא במועדון ממדריד 24 שנים ונראה שלא יעזוב אותו לעולם, והוא ללא ספק נחשב לאגדת המועדון.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן