אחרי הזכייה בגביע: אלגרי יפוטר מיובנטוס?

המאמן הוותיק צפוי לסיים את תפקידו במיידי, טיאגו מוטה מועמד | כל הפרטים

רק אתמול זכו מסימיליאנו אלגרי וקבוצתו יובנטוס בגביע האיטלקי, וכבר המאמן צפוי לסיים את תפקידו.

על פי הדיווחים באיטליה, אלגרי צפוי להיות מפוטר מה’גברת הזקנה’ כבר היום. פיטוריו הצפויים של המאמן מגיעות על רקע ההתפרעות של המאמן בסיום המשחק אמש, אירוע ש”הביך” מאוד את המועדון. בנוסף, כבר תקופה ארוכה שהמאמן האיטלקי חוטף ביקורות קשות מאוהדי הקבוצה ומהתקשורת האיטלקית, ולא מן הנמנע שהם השפיעו על ההחלטה של המועדון.

כזכור עורך העיתון האיטלקי ‘Tuttosport’, גוידו ואצ’אגו, טען אמש כי: “אחרי המשחק, אלגרי אמר לי: ‘אתה עורך עלוב! כתוב את האמת בעיתון שלך, לא מה שהמועדון אומר לך”. ואצ’אנו הוסיף כי המאמן איים עליו ואמר: “תראה, אני יודע איפה למצוא אותך. אני יודע איפה לחכות לך. אני אבוא לקרוע לך את שתי האוזניים. אני אבוא ואכה אותך בפרצוף. תכתוב את האמת בעיתון שלך”.

בסיום המשחק אפשר היה לראות את המאמן האיטלקי רב גם עם המנהל המקצועי כריסטיאנו ג’יונטולי, ומסמן לו ללכת ולקבל את הגביע במקומו, לפי דיווחים באיטליה הסיבה לכעם של אלגרי היא על רקע התחושה של המאמן שג’יונטולי מחשיב את ההישג לעצמו ולשחקנים שהוא הביא.

העיתונאי פאבריציו רומאנו דיווח היום כי יובנטוס מעוניינת למנות את טיאגו מוטה למאמן הקבוצה. המועדון האיטלקי הניח הצעה למוטה לחוזה עד לסיום עונת 2027. אם יסכים, מוטה צפוי לקבל את התפקיד כבר בקיץ הקרוב.

במידה ואלגרי יפוטר, מי שצפוי להחליף אותו בשני המשחקים שנותרו עד לסיום העונה הוא פאולו מונטרו, מאמן קבוצת הנוער של יובנטוס.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן