אחרי החלטת אלונסו: ליברפול מעוניינת ברובן אמורים

מוליכת הפרמייר ליג פתחה בשיחות עם המאמן הפורטוגלי | כל הפרטים

ליברפול ממשיכה לתכנן את היום שאחרי יורגן קלופ. קבוצת הפאר האנגלית ממשיכה לחפש את המאמן שיעמוד על הקווים באנפילד בעונה הבאה.

אחרי שאופציית צ’אבי אלונסו ירדה מעל הפרק לאחר שהמאמן הספרדי החליט להישאר בבאייר לברקוזן לעונה נוספת , בליברפול כבר פנו לאופצייה הבאה. מדובר במאמנה של ספורטינג ליסבון הפורטוגלית – רובן אמורים.

לפי דיווח של העיתונאי דיוויד אורנשטיין, בליברפול כבר החלו לנהל דיונים עם סוכנו של אמורים, מתוך כוונה למנות אותו למאמן הקבוצה בעונה הבאה. רובן אמורים מעוניין לעבור לפרמייר ליג, כאשר המשא ומתן בין הצדדים יימשך עד הקיץ. בליברפול כבר רוצים לסגור את נושא המאמן לעונה הבאה, ולאחר שנכשלו השיחות עם צ’אבי אלונסו – הם רוצים לסגור את אמורים בהקדם האפשרי.

עם זאת, למאמן הפורטוגלי, בן ה-39, יש סעיף שחרור בגובה של 10 מיליון יורו בחוזה שלו עבור מועדונים לא פורטוגלים, דבר שיכול להערים קשיים על ההעברה שלו לליברפול.

רובן אמורים החל את קריירת האימון שלו בעונת 2018/19, בקבוצת קאסה פיה מהליגה השלישית בפורטוגל. בינואר 2019 הורדו לקבוצה 6 נקודות, וזמן קצר לאחר מכן אמורים הגיש את התפטרותו. בספטמבר 2019 הוא מונה למאמן קבוצת המילואים של בראגה, וזמן קצר לאחר מכן הוא מונה למאמן הקבוצה הראשונה של המועדון. בבראגה הוא זכה בגביע הליגה, כאשר הוא רושים עונה היסטורית, בה הוא הפסיד רק שני משחקים, שניהם בשלב שמינית גמר הליגה האירופאית לריינג’רס. במרץ 2020 מונה אמורים כמאמן ספורטינג ליסבון, והוא משמש בתפקיד עד היום. כבר בעונתו הראשונה בליסבון הוא זכה בגביע הליגה בפעם השנייה ברציפות, ובאליפות היסטורית לאחר 19 שנה. מאז הוא זכה פעם נוספת בגביע בליגה ופעם אחת בסופר קאפ הפורטוגלי.

אמורים וספורטינג נמצאים בעיצומה של עונה מצויינת, ולפני יומיים הם עשו עוד צעד ענק אחרי שהעפילו לגמר גביע הליגה, על חשבונה של היריבה העירונית המושבעת בנפיקה. ספורטינג מוליכה את הטבלה המקומית, כשהיא ביתרון נקודה על השנייה בטבלה, בנפיקה. מחר ייפגשו שתי הקבוצות למשחק עונה חשוב מאין כמוהו, ראש בראש על המקום הראשון.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן