אחרי הירידה: מנכ”ל הפועל פתח תקווה מסיים את תפקידו

מנכ"ל הקבוצה, אבי יחיאל, מסיים את תפקידו בשל עניינים אישיים | כל הפרטים

🚨מנכ”ל הפועל פתח תקווה, אבי יחיאל, מסיים את תפקידו בשל עניינים אישיים.

יחיאל, שנמצא בתפקיד מאז שנת 2020, היה חלק משמעותי מאוד בבניה מחדש שעבר המועדון. בארבע שנותיו במועדון, המועדון עבר תהליך התקדמות בתחום הפיננסי, המקצועי והקהילתי, כמו גם השיפור האדיר במחלקת הנוער של המועדון. בנוסף, יחיאל היה חלק משמעותי בבניית הקבוצה בעונה שעברה, שבסיומה הצליחה הקבוצה לרשום ההעפלה היסטורית לליגת העל. העונה בליגה הבכירה הקבוצה לא הצליחה להרשים, והיא הבטיחה רשמית את ירידתה חזרה לליגה השניה מהמקום האחרון.

כרגע מי שימלא את מקומו של יחיאל יהיה סמנכ”ל המועדון והיועץ המשפטי, טים פלוטקין, שיסייע בהכנות של המועדון לקראת העונה הבאה.

לאחר ההודעה על סיום דרכו במועדון אמר יחיאל כי: “אני מסיים את תפקידי במועדון בתחושת גאווה. אמנם ירידת הליגה היא רגע לא פשוט עבורי ועבור המועדון, אך אני שמח על כך שאני משאיר מועדון עם קרקע יציבה ואנשים איכותיים, אשר יובילו את המועדון קדימה ולהישגים. הסיבות להחלטה שלי הן הצטברות של מספר דברים, בהם גם תחושת מיצוי שהרגשתי לאחר ארבע שנים כל כך עמוסות ומאתגרות, והרגשה כי אני צריך לקחת הפסקה. הפועל פתח תקוה הוא מועדון שיקר לליבי ומבחינתי אני תמיד משאיר לו דלת פתוחה, ואעשה את הכל על מנת להבטיח עתיד טוב למועדון. בשבוע הבא אתייחס לעונה שעברנו וארחיב על הסיבות להחלטה והמשך הדרך של המועדון. אני מודה לכל מי שליווה אותי בשנים האלו, ואני מאחל בהצלחה לטים ולצוות הנהדר שנשאר במועדון. יאללה הפועל!”.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן