אין כמו בבית | פליפה קוטיניו חוזר לברזיל

הקשר הברזילאי ששייך לאסטון וילה מצטרף לוואסקו דה גמה בה גדל בהשאלה עם סעיף רכישה | כל הפרטים

מאז ימיו בליברפול, פליפה קוטיניו לא מוצא את עצמו. אחרי המעבר המתוקשר לברצלונה שהסתכם בסכום עתק של 135 מיליון אירו, ‘הקוסם הקטן’ איבד את דרכו ולא מצליח לספק את התפוקה אותה סיפק בימיו תחת ברנדן רוג’רס ויורגן קלופ באנפילד.

כעת, נראה כי הברזילאי בן ה-31, ששייך לאסטון וילה והושאל בעונה החולפת לאל-דוחאיל הסעודית, מוכן לוותר על המון כסף כדי לחזור לקבוצת נעוריו ולשוב להנות מכדורגל. העסקה שנחתמה היום (רביעי) כוללת השאלה עד סוף דצמבר 2024, עם אפשרות רכישה.

“זו הרגשה של אושר גדול”, אמר קוטיניו לאחר החתימה הרשמית. ”גרתי הרבה זמן בחו”ל, אז זו באמת הרגשה של לחזור הביתה, למקום בו גדלתי, למקום שאני אוהב, למועדון שאני אוהב. כולם יודעים, המשפחה שלי, כמה אני שמח וכולם שמחים לחזור”.

כזכור, פרט לברצלונה, מאז עזב את ליברפול שותף קוטיניו גם במדי באיירן מינכן, אסטון וילה וכאמור אל-דוחאיל, במדיה שיחק העונה 23 משחקים בהם כבש שישה שערים ובישל שלושה נוספים. היו דיווחים שונים על כך שייתכן ויגיע דווקא לקרוזיירו מהליגה הברזילאית, אך קוטיניו עצמו דחף למעבר לקבוצת נעוריו, למרות שהיא הציעה לו פחות ממועדונים אחרים ובו בתווך מקרוזיירו עצמה. את המגעים עצמם מול השחקן בחר לקחת על עצמו נשיא המועדון, פדריניו, אשר מחשיב את עצמו כאדם קרוב מאוד לקשר הברזילאי המוכשר ומאמין שהוא יוכל לעזור לו לשקם את הקריירה שלו על מנת שיחזור להראות מה שהראה בעבר.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן