אלמונים איימו על משפחתו של אנחל די מאריה

משפחתו של הארגנטינאי קיבלה מסרים מאיימים שהשחקן לא יחזור לרוסאריו.

אנחל די מריה בן ה 36 מסיים חוזה בבנפיקה ליסבון בקיץ הקרוב וכבר תיכנן לחזור לקבוצת נעוריו בארגנטינה – רוסאריו סנטרל. הארגנטינאי שיחק במועדון מגיל 13 עד שעבר לאירופה ורוצה לחזור לסגירת מעגל. על פי התקשורת בארגנטינה, אלוף העולם קיבל איומים על חייו וחיי משפחתו אם יחזור לעיר.

על פי הדיווח בארגנטינה, המסר הועבר בפתק שהושלך באמצע הלילה לכניסת השכונה בה מתגוררים בני משפחתו של אנחל די מריה, כולל אימו של הכוכב. ככל הנראה מי שאיים על די מריה אלה כנופיית סוחרי סמים בעיר רוסאריו. בפתק נכתב: “תגידו לאנחל לא לחזור לרוסאריו שוב, אחרת נהרוג מישהו ממשפחתו. אפילו מושל מחוז סנטה פה לא יציל אתכם. אנחנו לא זורקים פתקים, אנחנו זורקים עופרת ואנשים מתים”. המשטרה הארגנטינאית כבר הודיעה שהיא חוקרת את העניין ואחד המאבטחים של הממשל במקומי התראיין לתקשורת ואמר: “סוג כזה של איום מביא להרבה מהומה חברתית, וזו המטרה שלהם – לגרום לאוכלוסייה כאן לפחד”. השחקן שכרגע נמצא ביחד עם נבחרתו בארה”ב קיבל תמיכה גם ממאמן הנבחרת סקלוני. “די מריה יודע שיש לו תמיכה מלאה מאיתנו בכל מה שיצטרך. הדבר הכי חשוב זה שהוא ישחק וזה יעזור לו טיפה להירגע”. די מריה אכן שיחק במשחק של ארגנטינה הלילה, עלה כקפטן הנבחרת בהיעדרו של מסי ואף הבקיע את שער השיוויון שלאחריו ארגנטינה ניצחה 3-1 את קוסטה ריקה.

 

עדיין לא ידוע למה הכוכב קיבל איומים אלו. הוא לא שחקן הכדורגל יליד רוסאריו הראשון שקרה לו מקרה כזה. לפני כשנה, אלמוניים בעיר פתחו בצרור יריות בסופרמרקט שבבעלות משפחתה של אנטונלה, אשתו של מסי. האלמוניים השאירו פתק בו כתבו: “מסי אנחנו מחכים לך, ראש העיר של רוסאריו הוא גם סוחר סמים, הוא לא הולך לעזור לכם“. ממשלת ארגנטינה הודיעה בשבוע שעבר שהיא תשלח הצעת חוק לקונגרס שתאפשר לכוחות הביטחון להתערב ולהילחם בסחר בסמים ובפשע בעיר רוסאריו.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן