“אני רוצה את הקבוצה הטובה ביותר” | קומפאני במסע”ת

המאמן הבלגי במסע"ת ראשונה לקראת התפקיד בבאיירן מינכן

לאחר חיפוש ארוך אחר מאמן, באיירן מינכן מינתה את וינסנט קומפאני לתפקיד מאמן הקבוצה עם חוזה עד שנת 2027.

היום בצהריים, באיירן הציגה את המאמן במסיבת עיתונאים ראשונה.

“יש לי מוטיבציה עצומה בכל יום והמטרה שלי היא להפוך את השחקנים לטובים יותר. אני מקבל הכי הרבה מוטיבציה מהזמנים שבהם דברים לא הולכים טוב. באופן פרטי ומקצועי, זה בטבע שלי. באיירן היא מועדון גדול, אני רוצה לקחת את כולם איתי לדרך הזו, אני לא רוצה רק את השחקנים הטובים ביותר, אני גם רוצה את הקבוצה הטובה ביותר. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, תמיד. זה חייב להיות תמיד בראש סדר העדיפויות. כמובן שגמר ליגת האלופות במינכן ב-2025 הוא מטרה. אבל לא נשיג את זה אם נדבר על זה, צריך לעבוד קשה בשביל זה כל יום באימונים”.

קומפאני מאמן שדוגל בפילוסופיית המשחק שלו ולא משנה את הדרך גם במידה והדברים הולכים פחות טוב.

“גדלתי ברחובות בריסל, באקדמיית אנדרלכט. אתה חייב להיות קבוצה. אני רוצה שלשחקנים שלי יהיה אומץ, שיהיו אגרסיביים. אני רוצה שנשחק ככה, זה גם מה מגדיר את האופי שלי, אנחנו רוצים לשמור על זה לאורך משחק שלם. בבלגיה אימנתי את אחת הקבוצות הצעירות, באנגליה את אחת הקבוצות הקטנות. מה שאני מביא איתי זה דברים שיעזרו לשחקנים להשתפר. יש לי רעיון ברור ואיישם אותו גם כאן בגרמניה”.

לגבי תפקיד המאמן והעבודה בבאיירן הוסיף המאמן – “פגשתי אנשים מאוד נחמדים. אני יודע איזה מועדון נהדר זה באיירן. אני גאה, וגם עם מוטיבציה גדולה להיות כאן. מבחינתי, העונה יכולה להתחיל מיד. כדי להיות מאמן, אתה צריך לעבוד 24 שעות ביממה. אני מתרכז ב-100 אחוז בעבודה שלי. מקס אברל וכריסטוף פרוינד התקשרו ואז נפגשנו. התמזל מזלי שפנו אליי מועדונים ואז קיבלתי את ההחלטה שלי. חשבתי לעצמי: “כן, אני חייב לנסוע לבאיירן” “.

בנוסף לדבריו של המאמן הבלגי במסע”ת,  מנכ”ל הקבוצה יאן כריסטיאן דרסן הציג תמיכה מלאה במאמן.

“לקח לנו זמן להחליט אבל כולנו הסכמנו שוינסנט קומפאני הוא האיש הנכון לתפקיד. ההתרשמות הראשונית הייתה מאוד חיובית. מקס אברל וכריסטוף פרוינד עבדו קשה בשבועות האחרונים”. מקס אברל, מנהלה הספורטיבי של הקבוצה הוסיף – “אני מאוד שמח שזה הסתדר עם וינסנט. מצאנו את אחד המאמנים המעניינים באירופה. הוא מאמן צעיר ומבטיח. אנחנו חושבים על המשחק הבא, על השלבים הבאים. אנו מצפים לאנרגיה חדשה, כוח חדש ובתקווה להצלחות חדשות. לוינסנט יש הכל חוץ מהניסיון של עבודה במועדון מוביל. יש לו אישיות נהדרת ורעיון המשחק שלו מתאים באופן מושלם עם באיירן: אנחנו רוצים להיות דומיננטיים, אנחנו רוצים שיהיה לנו את הכדור. זה גם מה שהוא מייצג. אנחנו מאוד שמחים לקבל את המאמן הזה איתנו ולעשות איתו את הצעדים הבאים שלנו”.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן