אנצ’לוטי: “הגיע לנו לנצח ואין צורך בדרמה, אלא ביטחון בדברים שאנחנו עושים טוב”

“אנחנו מאוכזבים מהתוצאה, אבל שיחקנו טוב, עם גישה טובה, אנרגיה ויצרנו הרבה הזדמנויות”, הוסיף מאמנה של ריאל מדריד אחרי התיקו נגד ראיו ואייקנו.

קרלו אנצ’לוטי נאם בחדר העיתונאים של סנטיאגו ברנבאו לאחר משחק הליגה ה-12 נגד ראיו וייקאנו. המאמן האיטלקי הרחיב:

 

לבלינגהאם יש בעיה עם הכתף ומחר יהיו לו בדיקות (עדכון: זו פריקה וג’וד בספק לבראגה) זה קצת השפיע עליו, אבל הוא הצליח להמשיך. אני מקווה שזה לא משהו רציני ומקווה שהוא יהיה זמין ליום רביעי. שיחקנו טוב היום, הפגנו גישה טובה, אנרגיות ויצרנו הרבה הזדמנויות. פשוט היינו חסרים בסיומת. אנחנו מאוכזבים מהתוצאה, אבל זו הייתה הופעה טובה.
אנחנו מאוכזבים מהתוצאה, לא מהמשחק. אתה מנצח משחקים שלא מגיע לך לנצח ולפעמים אתה לא מנצח משחקים שמגיע לך לנצח. זה היה משחק שהגיע לנו לנצח. היו משחקים אחרים שלא הגיע לנו לנצח. אנחנו במאבק על הזכייה בליגה ואנחנו מצליחים מאוד בליגת האלופות. אין צורך בדרמה, אלא ביטחון בדברים שאנחנו עושים טוב , כמו היום, מכיוון שלא עשינו דברים לא בסדר נגד ראיו וייקאנו.
אם אנחנו מעריכים את התוצאה זו קריאת השכמה. אני לא יכול להעריך את המשחק על סמך התוצאה. אני לא יכול להיות שמח כשאנחנו מנצחים או עצוב כשאנחנו מסיימים בתיקו או מפסידים. לפעמים אני עצוב כשאנחנו מנצחים אם הקבוצה לא משחקת טוב ולפעמים אני שמח כשאנחנו לא מנצחים. הקבוצה עשתה כמיטב יכולתה וזה מספיק טוב בשבילי.

על ההתאמות במהלך המשחק

שיחקנו דרך אגף שמאל במחצית הראשונה, תקפנו דרך האגף השמאלי עם הרבה שחקנים והיינו צריכים לנצל יותר את האגף הימני. לאחר מכן יצרנו הרבה עמדות מסוכנות במחצית השנייה מצד ימין. הדבר היחיד שאמרתי לשחקנים בסוף המחצית הראשונה היה שאנחנו צריכים לשחק יותר מימין. יש לנו הרבה אפשרויות התקפיות. בלינגהאם לא הגיע לעמדות בעיטה טובות, אבל ואלוורדה, רודריגו, חוסלו וויניסיוס יצרו אותן. היה חסר לנו קצת סיום קליני היום.

החילוף של מודריץ’

רציתי ליצור רוחב במגרש בכדי שרודריגו ישחק ברחבה ולשנות ממערך של 4-4-2 למערך 4-3-3 ולהכניס יותר אנרגיה. מודריץ’ שיחק על כל המגרש. יכולתי להוציא גם את ואלוורדה או קמבינגה. לאף אחד לא הגיע להיות מוחלף כי זה היה משחק טוב. היו לנו 22 בעיטות ולא ספגנו שום בעיטה למסגרת. שלטנו בהתקפות הנגד, היינו אגרסיביים והקבוצה נראתה טוב. לפעמים זה קורה שאתה לא מסוגל להשיג את המטרות.

נלחם עד הסוף

עשינו את המאמץ הטוב ביותר שלנו בדרכים רבות ושונות. ניסינו הרמות, כדורי עומק, מסירות אנכיות. זה לא הלך ומי שמכיר את העולם הזה יודע שזה יכול לקרות. חשוב להאמין עד הסוף והקבוצה דחפה עד לשנייה האחרונה.

האנרגיה של הקבוצה

זה היה משחק שלם מאוד מבחינת אנרגיה. הקבוצה שלי לא נראתה עייפה ואני לא חושב שמישהו אחר נראה.

על העצבים של בלינגהאם

“אני לא יודע מה קרה עם פאת’ סיס. היו להם התגוששיות על המגרש, אבל זה היה בסדר. בלינגהם הוא לוחם, ווינר והוא כועס שלא הצלחנו לנצח.

על ארדה גילר

זה לא היה הזמן המתאים להעלות אותו בדקות האחרונות כי היו הרבה קרבות ודו-קרב למעלה. אנחנו צריכים לקחת את זה בקלות עם ארדה. הוא התחיל להתאמן והוא ישחק בקרוב.

סדרי עדיפויות

תיקו באל קלאסיקו וניצחון היום לא ישנו כלום. אם היינו הולכים לנצח באחד משני המשחקים, זה היה נגד ברצלונה, לא ראיו.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן