אסטון וילה וצ’לסי סיכמו על העברת איאן מאטסן

המגן ההולנדי המבוקש בדרך להצטרף לאסטון וילה | כל הפרטים

אסטון וילה וצ’לסי סיכמו על העברתו של המגן השמאלי איאן מאטסן.

אונאי אמרי, מאמנה של אסטון וילה, מאוד מחזיק מהמגן השמאלי ומעוניין לחזק את הקבוצה שתשחק בעונה הקרובה בליגת האלופות.

התנאים בין המועדונים כבר סוכמו, וכעת הקבוצה האנגלית תחל גם במשא ומתן עם השחקן על חוזה ארוך טווח ל-6 שנים. לפי הדיווחים, תנאי העסקה בין הקבוצות עומדים על 35 מיליון פאונד.

המגן ההולנדי חתם רק השנה בבלוז עד 2026, אך היה רק רביעי בהיררכיה של פוצ’טינו אחרי צ’ילוול, קוקרייה ולוי קולוויל הבלם, שהועדף על פניו בעמדת המגן השמאלי.

לאחר שלא קיבל דקות, המגן הצטרף בהשאלה לבורוסיה דורטמונד בחודש ינואר האחרון. מאטסן היה אחד השחקנים המפתיעים של בורוסיה דורטמונד העונה, ועזר לקבוצה הגרמנית להגיע עד גמר ליגת האלופות. בחצי הראשון של העונה המגן ההולנדי רשם רק 378 דקות במדי צ’לסי, ובחצי השני של העונה בו הוא הושאל לדורטמונד הוא רשם רשם 23 הופעות בהם הבקיע 3 שערים ובישל 2 נוספים.

ההולנדי בן ה-22 היה חלק משמעותי בהגעה המרשימה של דורטמונד לגמר ליגת האלופות, כאשר הוא שיחק בכל משחקי הנוקאאוט. לאחר ההשאלה, לקבוצה הגרמנית הייתה קיימת אופציית רכישה התקפה על מאטסן בסכום של 35 מיליון פאונד, אך כעת תוקפה פג. דורטמונד לא הקבוצה היחידה אשר הייתה מעוניינת במגן, ובנוסף אליה גם באיירן מינכן התעניינה ברכישתו כמחליפו של אלפונסו דיוויס במידה ויעזוב. מאטסן אף זומן לסגל נבחרת הולנד ליורו בגרמניה בשל פציעותיהם של פרנקי דה יונג וטון קופמינרס, אך לא רשם דקות במשחק הראשון נגד פולין.

 

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן