ניקולו בארלה האריך חוזה באינטר עד 2029

הקשר האיטלקי המוכשר האריך חוזה באלופת איטליה ל-5 שנים נוספות | כל הפרטים

אינטר האריכה את החוזה של בארלה פעם נוספת, והפעם עד 2029. הקשר שהגיע לקבוצה ביולי 2019, והפך מיד לבורג מרכזי והשחקן הבולט ביותר בקישור של ה’נראצורי’, מוכיח עונה אחר עונה את יכולותיו האישיות וממשיך להוביל את הקבוצה להישגים. הקשר האיטלקי זכה בקבוצה בשתי אליפויות איטליה, שני גביעים ושלושה גביעי סופר קאפ איטלקיים.

לאורך העונה החולפת שיחק בארלה ב-37 משחקי ליגה והיה לשחקן המועדף ביותר על אינזאגי משחקני הסגל. עם 2 שערים לצד 6 בישולים בליגה הוא סייע לאינטר לזכות באליפות איטליה, ה-20 שלה והשנייה שלו במועדון. בנוסף לדקות בליגה הקשר שותף בכל משחקי ליגת האלופות של אינטר העונה, בה הודחה בשלב שמינית הגמר לאתלטיקו מדריד.

הקשר הגיב לחידוש החוזה ואמר, “היום אני שמח ונרגש לחתום על הארכת החוזה שלי עם אינטר לעוד שנים רבות. לעולם לא היו לי תהיות לעזוב, אני מאמין בפרוייקט שנבנה פה, ומעל הכל אני רוצה שהחוזה הזה יחתם לפני טורניר היורו שמתקרב. אני מאוד שמח וגאה ללבוש את המדים הללו, של המועדון העצום הזה שנים קדימה. הרצון שלי הוא להמשיך ולצבור הצלחה ותארים במסלול בו אנחנו נמצאים בשנים האחרונות, עם השחקנים האלה והמאמן הזה. אנחנו רוצים לצמוח עוד ועוד ולתת לקהל שלנו עוד המון רגעי אושר”.

בנוסף אמר, “חווינו איתם רגעים בלתי נשכחים, ואני בטוח שעוד הרבה דברים נוספים יגיעו. כעת אני מרוכז כל כולי באליפות אירופה עם איטליה, ונתראה בקרוב כשהעונה תגמר. אני לא יכול לחכות יותר להתחיל ולעמוד שוב מול אוהדי ה’נראצורי’. כולנו יחד, אינטר”.

בארלה שיחד עם נבחרת איטליה הוגרל לבית ”המוות”, לצידם של נבחרת ספרד, קרואטיה ואלבניה, יקווה להמשיך להוכיח את היכולת הטובה שלו מהעונה האחרונה. ולשחזר את טורניר היורו הקודם בה הוביל את הסקוודרה אצורה, עם שער ושני בישולים, לזכייה בתואר.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן