בדרך חזרה למגרשים? ליסנדרו מרטינז בראיון

ליסנדרו מרטינז מדבר על תהליך ההחלמה שלו, התחושות ביונייטד, מה עשה בזמן הפציעה והמטרות לעתיד. הראיון המלא.

למעלה מ3 חודשים עברו מאז הפעם האחרונה בה ליסנדרו מרטינז עלה על הדשא בפעם האחרונה. מרטינז, אחד השחקנים היותר חשובים עבור הגנת יונייטד, נעדר מהמגרשים מאז שנפצע במהלך משחק בשלב הבתים של ליגת האלופות, ב20 בספטמבר נגד באיירן מינכן. זו הייתה הפציעה השנייה שלו בתוך שנה, והוא מיעט מאוד לשחק במהלך שנת 2023. בשבוע שעבר אמר מאמן יונייטד, אריק טן האח, שהוא מקווה שמרטינז ישוב לסגל כבר במהלך חודש ינואר.

בראיון שנתן הבלם היום לאתר הרשמי של מנצ’סטר יונייטד לקראת השנה החדשה, חשף הבלם את מצבו, ואיפה עומד תהליך ההחלמה שלו:
“אני מרגיש טוב, אני ממש מרגיש טוב, אני ממש טוב, בכנות”, הדגיש מרטינז בחיוך. “ההחלמה שלי מתקדמת בצורה מדהימה, בדיוק כמו שאני רוצה, אני מרגישה חזק, עושה הכל כמו שצריך עם איברה [איברהים כרם] הפיזיותרפיסט, הוא היה מדהים” מחמיא מרטינז. “הוא וגם המחלקה הרפואית, הם מטפלים בי מהיום הראשון אז זה היה ממש חשוב. כן, הכל מושלם בשבילי.”
עם זאת, מרטינז הדגיש שהוא יודע היטב שבפציעות חמורות כמו שלו צריך להיות סבלניים: “בהחלט, אנחנו צריכים להיות סבלניים, אנחנו צריכים להיות סבלניים”, הוא אומר. “אני יודע שאחזור בקרוב, בקרוב מאוד. זה לוקח זמן, כולנו צריכים להיות סבלניים”.

רגע הפציעה של מרטינז בעונה שעברה(קרדיט: Getty)

“זה קשה, כל כך קשה” התייחס מרטינז לצפייה מהצד במשחקים של יונייטד. “במיוחד כשהיו לך שתי פציעות, כמעט שישה או שבעה חודשים בחוץ, אז זה ממש ממש קשה. אבל אני מרגיש חזק מהמוח שלי. אני מקבל ערכים ממש טובים מהמשפחה שלי, אחד מהם הוא לעולם לא לוותר, אז זה רק חיזק אותי עוד יותר. זה קשה, כל כך קשה, אבל אין תירוצים. פציעות זה גם חלק מהכדורגל ואנחנו צריכים לקבל את זה, להיות צנועים. זה הזמן לעבוד אפילו יותר קשה, בחדר הכושר, להשתפר, לנתח דברים, לעשות טקטיקות, בדברים שאנחנו יכולים לשפר על המגרש. גם כאדם, אני אוהב להשתפר, כי זה עבור כולם, אם אתה משתפר כאדם אז באופן אוטומטי אתה תראה את זה על המגרש.

“אני אוהב את המועדון הזה ואני אוהב את המקום הזה” שיתף מרטינז בתחושותיו על יוניטד. “אני מרגיש כל כך אסיר תודה להיות כאן כל יום ואני אוהב לבלות זמן עם הצוות המקצועי, הצוות הרפואי, עם חבריי לקבוצה, עם כולם. אני גם אוהב לדבר עם כולם, להקשיב, להשתפר. כי אני חושב שאתה יכול לקבל הרבה דברים מהסביבה”.

“אוהב את המועדון הזה”. מרטינז במדי יונייטד.(קרדיט: ISI PHOTOS)

“ביליתי עם המשפחה שלי בארגנטינה” שיתף מרטינז במה שעשה בזמן הפציעה. “היה לי מאוד חשוב לקבל את האהבה הזו מהמשפחה שלי. אני אוהב גם את המשפחה שלי, אז זה היה ממש חשוב עבורי”.

מרטינז להוט לפצות על הזמן שהפסיד, והוא מקווה לשחק תפקיד משמעותי בחצי השני של העונה של יונייטד.
“לסגל הזה יש עדיין הרבה על מה לשחק בפרמיירליג, ובעיקר, בגביע” אומר מרטינז. “המנטליות שלי היא לנצח הכל, במיוחד עכשיו, שאנחנו מחוץ לליגת האלופות ואנחנו מאוכזבים, אבל עכשיו אנחנו צריכים לנצח בכל משחק. אנחנו צריכים להילחם, אנחנו צריכים ללכת על הגביע האנגלי, ואנחנו צריכים להשיג כל מה שאנחנו יכולים”.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן