בדרך לכדור זהב? שווי השוק של ויניסיוס מתפוצץ

השווי של הכוכב הברזילאי צומח במהירות | כל הפרטים

אחרי שריאל מדריד סוף סוף נמצאת אחרי סאגת העברות הארוכה של קיליאן אמבפה שחתם לפני כשבוע במועדון, היא מקבלת בשורות חיוביות גם מכוכב נוסף שלה – ויניסיוס ג’וניור.

אתר ההעברות הידוע ‘טרנספרמרקט’ הודיע השבוע על עדכון לשווי השוק של הכוכב הברזילאי, ששווה כיום על פי האתר הנחשב לא פחות מ-180 מיליון יורו.

קפיצת המדרגה בשווי של ויניסיוס, שהגיע לאלופת אירופה בעונת 2019/20, שמה אותו בשורה הראשונה של הכדורגלנים היקרים ביותר בעולם. ויניסיוס הוא השחקן עם הצמיחה הכי גדולה בשווי השוק בליגה הספרדית. מנגד ניתן למצוא את שחקנה הצעיר של ברצלונה, לאמין ימאל, שעשה גם הוא קפיצת מדריגה רצינית מבחינת שווי השוק בעונה החולפת. זוהי הקפיצה השלישית בשוויו של הברזילאי בחמש השנים האחרונות, כאשר בקיץ 2021 הוא עוד הוערך בכ-40 מיליון יורו בלבד.

שווי השוק העדכני של ויניסיוס עומד על 30 מיליון יותר משווי השוק האחרון שלו. הוא הכדורגלן הרביעי כיום בעולם שמוערך בשווי שוק של לפחות 180 מיליון יורו, יחד עם קיליאן אמבפה, ג’וד בלינגהאם וארלינג האלאנד. למעשה, החריג הנורווגי הוא השחקן היחיד ברשימה שלא משחק בריאל מדריד, נתון נוסף שמעיד על היכולות הניהולית של אלופת אירופה.

טוביאס בלאסייו, מנהל הקהילה של ‘טרנספרמרקט ספרד’, הסביר את השדרוג בשווי של שחקן הכנף הברזילאי: “צעד אחר צעד, ויניסיוס פילס את דרכו לטופ העולמי ועכשיו עושה את ההבדל באופן קבוע במשחקים המובילים. העובדה שהוא מועמד רציני לכדור הזהב מראה שהוא עשה את הצעד האחרון לעבר מעמד עולמי. בין אם זה מהירות, טכניקה או גימור, הוא התקדם בכל תחומי המפתח”.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן