בדרך לעיר האורות? פריז סן ז’רמן מעוניינת בדין הויסן

אלופת צרפת מעוניינת בבלם הצעיר של יובנטוס | כל הפרטים

פריז סן זרמן מעוניינת בדין הויסן.

הקבוצה מעיר האורות מעוניינת לצרף את הבלם הצעיר של יובנטוס כבר בקיץ הנוכחי. אחרי עונת השאלה מוצלחת מאוד ברומא, דין הויסן תפס את הכותרות באירופה ונכנס לפנקסים של רוב ענקיות היבשת. לא מעט קבוצות הביעו עניין בהויסן, כאשר בין היתר דווח על מגעים עם דורטמונד, ג’ירונה ובאייר לברקוזן.

אלופת צרפת התעניינה בבלם הצעיר כבר לפני כחודשיים, אלא שכעת מתכננים במועדון להעלות הילוך במגעים לצירופו של הויסן. סכום העסקה צפוי לעמוד סביב ה-30 מיליון יורו, כשפריז מוכנה להשקיע את הסכומים הללו  לצורך להבאת הבלם. להויסן יש חוזה ביובה עד שנת 2028, ופריז תכנס בקרוב למשא ומתן עם הגברת הזקנה על הבלם הצעיר.

הויסן החל את דרכו באקדמיה של מאלאגה הספרדית, כבר בגיל 10. אחרי 6 שנים מרשימות בספרד, עשה הויסן את המעבר הגדול הראשון שלו, כשבחר ביובנטוס משלל ההצעות שעמדו בפניו. בקבוצות הצעירות של הביאנקורי הויסן כיכב, ותוך פחות מעונה קפץ מהקבוצה עד גיל 17 לקבוצה עד גיל 19, ואפילו קיבל דקות בשני משחקי ידידות של הקבוצה הבוגרת. בסיום עונת 22/23, אחרי עוד עונה מוצלחת הפעם בקבוצת המילואים, הודיעה יובנטוס שהבלם לצד קנאן ילדיז יקודם לקבוצה הבוגרת. על מנת לתת לו דקות משחק, השאילה אותו יובנטוס לרומא לעונת 23/24 שם שוב הרשים אך הפעם בקנה מידה אירופי. בתקופתו ברומא הציג הויסן יכולות מרשימות, גם בפן ההתקפי, כשאחרי 14 משחקי ליגה כבש הבלם 2 שערים לצד בישול אחד. הויסן וחבריו לחלק האחורי היו להגנה החמישית בטיבה בליגה. בפן הבינלאומי, למרות היותו יליד אמסטרדם הולנדי, אחרי 3 שנים בנבחרות הצעירות של הולנד הבלם שינה את דעתו והחליט לייצג את ספרד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן