בדרך לצרפת | מייסון גרינווד מועמד למארסיי

הקבוצה הצרפתית מעוניינת בשחקן ההתקפה האנגלי שחזר למגרשים בעונה האחרונה במדי חטאפה | כל הפרטים

לאחר עונה מרשימה במדי חטאפה, מייסון גרינווד מחפש תחנה חדשה. החלוץ האנגלי, שמעורר עניין רב ברחבי היבשת, מועמד להגיע למארסיי. הקבוצה הצרפתית, שרשמה העונה קמפיין נהדר בזירה הבינלאומית כשהגיעה חצי גמר הליגה האירופית אך עונה פושרת בליגה הצרפתית, מחפשת לחזק את החלק הקדמי שלה.

גרינווד עדיין שייך ליונייטד, אך הקבוצה האנגלית לא מעוניינת בו. ביונייטד עתידים לדרוש על השחקן כ-40 מיליון יורו, אך הוא עשוי להישאר באנגליה במקרה ולא ימכר.

בינואר 2022 הודיע מנצ’סטר יונייטד בהפתעה, כי מייסון גרינווד הצעיר לא יקח חלק יותר באימוני הקבוצה. אישומים רבים ובינהם אונס  ואלימות נגד נשים הופנו כלפי השחקן שעד לפני עונה חווה את עונת הפריצה שלו.

שתי עונות לאחר הופעת הבכורה שלו בשדים האדומים, ולאחר 129 הופעות עם 35 שערים, בגיל 19 החלוץ הושעה, ובמשך שנה וחצי היה מחוץ למגרשים.

בתחילת העונה החולפת ולאחר שבוטלו האישומים נגדו, שב גרינווד לדשא הירוק והושאל לחטאפה מהלה ליגה, לעונה אחת. בזמן שהגעתו לקבוצה לוותה בביקורת רבה מצד האוהדים הספרדיים, ראשי המועדון דווקא שמחו עם הגעתו וסימנו אותו ככוכב הבא של הקבוצה.

עם סיום העונה האחרונה, סומן החלוץ האנגלי לכישרון הבולט ביותר בהתקפה של חוזה בורדאלאס, לצידו של בורחה מיוראל. החלוץ האנגלי כבש 8 שערי ליגה ובישל 6 נוספים, כשהוא מוליך את חטאפה למקום ה-12 בליגה הספרדית.

גרינווד ששב עכשיו ליונייטד שטרם החליטה אם להשיאר אותו בקבוצה, מעורר עניין במועדונים רבים ביבשת מלבד מארסיי, ובניהם גם מועדוני ענק בליגה האיטלקית דוגמת נאפולי, לאציו ויובנטוס. החלוץ, שחוזהו אצל השדים האדומים נגמר ב-2025, יצטרך לבחור היכן לבלות את עונה הבאה, כשעם הפוטנציאל האדיר שלו השמיים הם הגבול.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן