בדרך לקאמבק? יוליאן נגלסמן מועמד לבאיירן מינכן

מאמן נבחרת גרמניה מועמד לחזור ל'בווארים' לאחר שפוטר משם לפני כשנה | כל הפרטים

לאחר שמועמדתם של צ’אבי אלונסו וזינדין זידאן לתפקיד המאמן בבאיירן מינכן ירדה מהפרק, שם חדש ומפתיע עלה בגרמניה להחלפתו של תומאס טוכל. מדובר במאמן הקודם של באיירן מינכן, יוליאן נגלסמן, שפוטר ממנה במרץ 2023 ומאמן כיום את נבחרת גרמניה.

ב’סקיי ספורט גרמניה’ חושפים כי המועמדים הסופיים לעמוד על הקווים של באיירן מינכן בשבועות האחרונים הם יוליאן נגלסמן ורוברטו דה זרבי, מאמנה של ברייטון.

נגלסמן עצמו מעוניין להחליט על עתידו עוד לפני היורו בקיץ, כך שזה עשוי להתאים לבאיירן מינכן.

יוליאן נגלסמן, בן ה-36, אימן את באיירן מינכן מקיץ 2021 עד מרץ 2023, אז הוחלף על ידי המאמן הנוכחי של הקבוצה, תומאס טוכל. הוא פוטר לאחר 21 חודשים בלבד, אך אלו שפיטרו אותו כבר לא נמצאים בהנהלת הקבוצה, חבר הדירקטוריון אוליבר קאן, והמנהל המקצועי לשעבר חסן סאליחמיג’יץ’ . המאמן הגרמני הביא ל’בווארים’ אליפות אחת, והשיג ממוצע של 2.31 נקודות למשחק. תומאס טוכל לעומתו עומד על 2.08 נקודות למשחק.

המועמד הנוסף לקווים של באיירן מינכן הוא רוברטו דה זרבי האיטלקי, שמאמן כיום את ברייטון. שיחות מצד באיירן כבר נעשו עם האיטלקי, שהפך לאחד המאמנים המבוקשים באירופה. דה זרבי מועמד גם לליברפול וברצלונה, וככל הנראה ההחלטה של הגרמנים תהיה קרובה מאוד.

מנהלה הספורטיבי של באיירן מינכן, מקס אברל, דיבר בראיון ל’סקיי ספורט גרמניה’ על המאמן הבא של הקבוצה: “בעבר, תמיד חיפשתי מאמן שמתאים למועדון. המאמן הכי טוב לאו דווקא מתאים לנו, אנחנו צריכים למצוא מאמן שמתאים לנו. חשבנו על זה לא מעט, זו לא החלטה פזיזה. ננסה לראות את הסגל שלנו שלנו ואת הקבוצה עם כל התנאים שיש לנו. דיברתי כבר עם כמה מאמנים”.

אברל נשאל בראיון מתי המועדון יחליט מי יעמוד על הקווים: “כמה שיותר מהר, נקווה שנעשה זאת באפריל. אם זה לוקח יותר זמן זה כי אנחנו רוצים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר”.

המנהל הספורטיבי גם נשאל מה דעתו על נבחרת גרמניה במשחקים האחרונים תחת נגלסמן, ועל המאמן עצמו: “התרגשתי מאוד לראות מה הנבחרת תעשה. כולנו קיווינו לזה, ומשחקי המבחן נגד צרפת והולנד נראו ממש טוב. אפשר להרגיש את האנרגיה הטובה וההרגשה החיובית לקיץ אבל היו רק שני משחקים גם לא צריך להגזים. נגלסמן קיבל החלטות. כמאמן אתה צריך לקבל אותן ולהצדיק את הסגל שלך. ההחלטות שקיבל בהתחלה נשאו פרי, גם אם זה פגע בנו בבאיירן כי גורצקה לא זומן. כשאתה משחק בבאיירן מינכן אתה רוצה להיות גם בנבחרת גרמניה. הוא יצר איתי קשר לגבי זה שגורצקה לא זומן ופאבלוביץ’ כן. זה בשביל שהכדורגל הגרמני יצליח”.

1 תגובה
  1. כפיר כותב

    זו באיירן או קבוצת אמצע טבלה בליגת העל ?

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן