בדרכו של כריסטיאנו? קאסמירו מושך עניין מערב הסעודית

מספר מועדונים ברחבי ערב הסעודית, הביעו עניין בקשר הברזילאי שעתיד לעזוב בקרוב את הפרמיירליג

קאסמירו מושך עניין מערב הסעודית, כשמספר מועדונים שונים מעוניינים בשירותיו של הקשר הברזילאי של השדים האדומים. לאחר שהגיע בעונה שעברה תמורת 70 מיליון יורו, קאסמיר עתיד לעזוב את הקבוצה לאחר שהתקשה לאחרונה, והציג יכולת ירודה מהיכולת אותה הראה בשנים המוצלחות בריאל מדריד.

קאסמירו שהגיע ליונייטד לאחר 10 עונות בלבן, לא הצליח לשחזר את היכולות אותם הציג בבירת ספרד, ובמיוחד בשלישית הקישור לצידם של לוקה מודריץ’ וטוני קרוס. בריאל מדריד הספיק הקשר לזכות ב-5 גביעי ליגת האלופות, 3 אליפויות ספרד וגביע ספרדי אחד לצד תארים רבים נוספים.

על פי מספר דיווחים המועמדת הבכירה ביותר לקנות את הקשר, היא אל נאסר הסעודית, בה משחקים כיום אלכס טלס, טליסקה, אוטביו, סאדיו מאנה וכריסטיאנו רונאלדו הכוכב הפורטוגלי. באנגליה מספרים שמנצ’סטר יונייטד מעוניינת בסכום של כ 50 מיליון אירו, בזמן שבעיתון ‘הגול’ וב’מארקה’ נטען כי סכון העסקה עלול לנוע סביב 30 מיליון יורו.

בנוסף לדיווחים האחרים, לאחרונה דווח על שיחה בין כריסטיאנו רונאלדו לקאסמירו במטרה לשכנע את הקשר לחתום בקבוצה מריאד.

מלבד אל נאסר, גם אל אהלי הביעה התעניינות בשירותיו של הקשר, כשברקע גוברים הדיווחים על עזיבה מסתמנת של פרנק קסייה הקשר מחוף השנהב, ושמו של קאסמירו עלה לכותרות כמועמד להחליפו במועדון.

כך או כך עתידו של קסאמירו עומד להיות מסקרן, לאחר שהתקשה להתרומם מהמעבר מריאל מדריד, והמונטין שירד עם אי הזימון לקראת טורניר הקופה אמריקה, הקשר צפוי לעזוב את אנגליה עם 12 שערים, 9 בישולים ושני תארים.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן