בונה את העתיד: מנצ’סטר סיטי החתימה שני שחקנים צעירים

אלופת אירופה החתימה שני כישרונות צעירים מה-MLS | כל הפרטים

האקדמיה של מנצ’סטר סיטי פרוסה בכל העולם, כאשר המועדון האנגלי’ שנתמך על ידי קבוצת ‘סיטי גרופ” שולח זרועות בחיפוש כישרונות צעירים ברחבי העולם.

לפי מספר דיווחים, מנצ’סטר סיטי קרובה להחתים עוד שני שחקנים צעירים לאקדמיה שלה, שחקנים שנחשבים למוכשרים במיוחד ואולי אפילו יפרצו בעתיד ככוכבי הקבוצה הבוגרת.

השם הראשון שהאקדמיה של סיטי קרובה להחתים הוא קאבן סאליבן. סאליבן, אמריקאי בן 14 בלבד (שנתון 2009), משחק כיום באקדמיה של פילדלפיה יוניון מה-M.L.S. על אף גילו הצעיר של סאליבן, גיל בו רוב הילדים משחקים רק באופן חצי מקצועני, הוא כבר משחק בקבוצה הצעירה של פילדלפיה, והוא כבר הספיק לערוך שתי הופעות בקבוצה. אגב, בהופעתו השנייה הוא כבר בישל שער. סאליבן חתם בסיטי, והוא יצטרף לקבוצה בשנת 2028, לאחר שיהיה בן 18. בגיל 16 הוא יעבור בהשאלה לקבוצה הבלגית ‘לומל’, שגם היא חלק מקבוצת ‘סיטי גרופ’, על מנת להתפתח ולצבור ניסיון.

הכישרון השני שסיטי הצליחה להחתים, על מנת שיצטרף בעתיד, הוא המגן השמאלי כריסטיאן מקפרלן. מקפלרן, בן ה-17, משחק גם כן ב-M.L.S, בקבוצה הצעירה של ניו יורק סיטי. המגן האנגלי-אמריקאי כבר הוזמן בחודשיים האחרונים למתקן האימונים של סיטי, והכל כבר סגור לקראת מעברו של השחקן לסיטי בקיץ הקרוב. על אף גילו הצעיר, הוא שותף בעונה הקודמת  ב-20 משחקים בקבוצת הנוער של ניו יורק, והוא משחק באופן בוגר לגילו.

מקפרלן יצטרף למנצ’סטר סיטי בקיץ הקרוב, והוא יתחיל בקבוצת הנוער של המועדון. בהחתמה של מקפרלן גוברת סיטי על צמד מועדונים הגרמנים, באיירן מינכן ובורוסיה דורטמונד‌‌, שהתעניינו גם כן בכישרון הצעיר.

עוד על הפרויקט האדיר של האקדמיה של מנצ’סטר סיטי, ועל ה’סיטי גרופ’ בכלל – תוכלו למצוא כאן.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן