בסכנת גירוש? ההסתבכות החדשה של כריסטיאנו רונאלדו

התנועות המגונות, התלונה והחקירה שנפתחה, והקשר ל-AI. כל הפרטים על ההסתבכות החדשה של רונאלדו בסעודיה.

כריסטיאנו רונאלדו וקבוצתו הסעודית אל-נאסר התארחו אמש(ראשון) אצל קבוצת אל-שבאב ריאד במסגרת המחזור ה21 בליגה הסעודית. המשחק היה צמוד מאוד, והוכרע בדקה ה-86 משער של אנדרסון טאליסקה, אלא שאת הכותרות בסעודיה תפסו הבוקר האירועים שהתרחשו לאחר שריקת הסיום.

סרטונים שפורסמו ברשתות החברתיות מתעדים “לכאורה” את חלוץ העל, כריסטיאנו רונאלדו, מבצע “תנועות מגונות” לכיוון אוהדי אל שבאב. ברקע הסרטון ניתן לשמוע את הקהל המקומי שצעק את שמו של היריב הגדול של רונאלדו – ליאו מסי. הצעקות מכיוון היציע של אל-שבאב אינן חדשות לפנומן הפורטוגלי של אל-נאסר, וכבר הפכו לפרובוקציה קבועה מצד הקהל היריב במשחקי אל-נאסר. תנועה הנחשבת ל’תנועה מגונה’ אסורה על פי החוק בסעודיה.

האירוע אומנם לא תועד במצלמות הטלוויזיה, אלא שהוא פורסם על ידי אוהדים ברשתות החברתיות. לפי העיתון הסעודי  הנחשב ‘א-שארק אל-אווסט’, קבוצת הכדורגל אל-שבאב פנתה אל ההתאחדות המקומית, בבקשה לחקור את המקרה ולהעניש את השחקן. על פי הדיווח, ההתאחדות הסעודית כבר פתחה בבדיקה וההחלטה צפויה להגיע בימים הקרובים. אל-שבאב דורשת את גירושו של רונאלדו מהמדינה, אך ההתאחדות הסעודית יכולה להעניש אותו גם בעונשים קלים יותר כגון קנס או הרחקה.

מנגד, קבוצתו של רונאלדו, אל נאסר, טוענת כי הסרטונים שהופצו הם מפוברקים, ונערכו על ידי תוכנת בינה מלאכותית. בנוסף, הקבוצה הסעודית הוציאה הודעה כי המחלקה המשפטית של המועדון תתבע את כל מי שפרסם או שיתף את הסרטון המפוברק. למרות הודעת הקבוצה ההתאחדות החליטה לפתוח בבדיקה, וכאמור, ההחלטות יתקבלו בימים הקרובים.

לא מעט פרשנים חשובים בממלכה הסעודית קוראים ביממה האחרונה להעניש את רונאלדו. וואליד אל פאראג’, מנחה טלוויזיה סעודי בולט, כתב לדוגמא בחשבון ה-X שלו כי: “ועדת המשמעת עומדת בפני המבחן הגדול ביותר שלה. נחכה ונראה. לכל דבר יש את הגבולות שלו, לא משנה כמה אתה מפורסם. ככה עובדות גם הליגות הגדולות”.

כזכור, זו אינה הפעם הראשונה בה כריסטיאנו רונאלדו מסתבך בסעודיה בעקבות “תנועות מגונות” כלפי אוהדים. רק בתחילת החודש, הוא הסתבך כאשר הוא הרים צעיף של קבוצת אל-הילאל שנזרק לעברו מהיציע, הכניס אותו למכנסיו ואז זרק אותו.האירוע התרחש בזמן שהוא צעד לכיוון המנהרה לאחר שאל-נאסר הפסידה 2-0 בגמר גביע העונה של ריאד. בחודש אפריל שעבר, לאחר הפסד 2-0 בליגה מול אל-הילאל, נתפס רונאלדו כשהוא תופס את איברי המין שלו בזמן שהיה בדרכו למגרש.

שתי הפעמים הקודמות הסתיימו בלא עונש, וכעת נשאר לראות האם גם הפעם ההתאחדות הסעודית “תוותר” לכריסטיאנו רונאלדו על מעשה שנחשב לעבירה בממלכה הסעודית.

2 תגובות
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) כותב

    מטומטמים נפל אצלכם עז שיותר גדול מכל המדינה שלכם ואתם עושים לו בעיות? המלך של הכדורגל!!!!

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) כותב

    חחח איזה גבר הרונאלדו הזה שם עליהם תרתי משמע

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן