ג’יידון סאנצ’ו בדרך לעזוב את מנצ’סטר יונייטד

אחרי הישארותו של טן האח, שחקן ההתקפה האנגלי לא צפוי להמשיך במועדון. יובנטוס כבר הביעה עניין | כל הפרטים

אחרי שאמש (חמישי), הודיעה מנצ’סטר יונייטד על הארכת חוזהו של המאמן אריק טן האח, ג’יידון סאנצ’ו מבין שהוא בדרך החוצה מהמועדון.

הווינגר בן ב-24, שחתם לפני 3 שנים אצל האדומים תמורת 90 מיליון אירו, צפוי לעזוב את המועדון כבר בקיץ הקרוב. מערכת היחסים בין האנגלי למאמן של השדים האדומים נמצאת במקום לא טוב, וזה בלשון המעטה, ואחרי שהוא חזר מההשאלה בדורטמונד – סאנצ’ו לא נמצא בתוכניות של טן האח.

אחת המועמדות העיקריות לקלוט את שחקן ההתקפה האנגלי היא יובנטוס המתחדשת של טיאגו מוטה, שכבר התחילה לגשש עם מנצ’סטר יונייטד על השחקן. פדריקו קייזה צפוי לעזוב את יובנטוס הקיץ, כדי שהיא לא תאבד אותו בחינם, והמועמד הראשי של יובה להחליף את קייזה הוא סאנצ’ו.

על פי מספר דיווחים, יובנטוס ביקשה מיונייטד לשאול את סאנצ’ו עם אופציית רכישה, אך המועדון האנגלי רוצה להכניס סעיף שיחייב את הקבוצה האיטלקית לרכוש את השחקן.

יונייטד רוצה להרוויח לפחות 30 מיליון אירו ממכירתו של סאנצ’ו והיא רוצה להחליט על עתידו עד לאמצע החודש. יובה פועלת למצוא את התנאים הנכונים עבור השחקן האנגלי, שמרוויח 10 מיליון אירו לעונה. כדי שהעסקה תוכל לצאת אל הפועל, המועדון האנגלי יצטרך להשתתף בחלק מהשכר וסאנצ’ו בעצמו יצטרך להפחית את דרישות השכר שלו. ביובה מאמינים שככל שהזמן יעבור ביונייטד יהיו מוכנים להתרכך בדרישות על סאנצ’ו, ולכן הם לא ממהרים להוציא את העסקה אל הפועל.

3 תגובות
 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) כותב

  גם בחינם קחו אותו

 2. פאבל נדבד 🐐 כותב

  דווקא עושים קיץ טוב עדיף להביא מניות בטוחות ולא אותו.
  יש לנו את דושאן, אילינג, קייזה (צריך לשמור אותו).

  אם מביאים כנף חדש כדאי שיהיה שחקן ראוי לגודל המועדון ולא שאריות של אימפריות ששקעו בעצמן.

 3. אליעד פנש כותב

  בהחלט יובה עושה קיץ טוב עד עכשיו ונקווה שימשיך ככה.
  לגבי אילינג כזכור הוא עבר לאסטון וילה בעסקה של דוגלאס לואיז, לגבי קייזה ככל הנראה הוא יעזוב כי הוא לא רוצה להאריך חוזה (החלטה לא חכמה בכלל בעיניי לפחות מהצד שלו, אין לו שום סיבה לא להאריך).

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן