דייויד מינצברג במכתב פתוח לאוהדי הפועל תל אביב

מינצברג שותף מנהל בקבוצת הבעלות של המועדון האדום, במכתב רגע לפני הקרבות המכריעים בתחתית

הפועל תל אביב שחווה עונה ספורטיבית רעה, מגיעה לשלבים המכריעים של העונה במומנטום שלילי כשהיא במרחק נקודה אחת בלבד מהמקום המוביל לליגה הלאומית.

חבורתו של יוסי אבוקסיס כשלה לכבוש ב-7 משחקי הליגה האחרונים, כשהניצחון האחרון של האדומים מתל אביב היה אי שם בתחילת פברואר. הקבוצה אשר חוותה שינוי ניהולי מפיח תקווה רק בקיץ האחרון, תקווה שלא לשחזר את השפל המקצועי מעונת 2016/2017 אז ירדה ליגה לאחר 27 עונות רצופות.

דייויד מינצברג, שותף מנהל בקבוצת הבעלות של המועדון האדום, יצא במכתב פתוח אל האוהדים לקראת הכניסה לרגעים המכריעים של הפלייאוף.

“אוהדות ואוהדים יקרים,

כפי שאתם יודעים, נותרו לנו עוד שישה משחקים עד תום העונה ואנחנו נמצאים בשלב זה במרחק של נקודה אחת מעל הקו האדום. בימים האחרונים שוחחתי עם חן, יוסי וכמה מהשחקנים שלנו. כל אחד מהם הביע אכזבה מהתוצאות שלנו העונה – ומחויבות לסיים את העונה בצורה חזקה כדי לוודא שנישאר בליגה.

אנחנו יודעים שכל קבוצה אחרת תגיע עם רעב דומה ושאנחנו חייבים להיות מוכנים להילחם בכל משחק. לקבוצה הזו יש אופי חזק, היא התאוששה מקשיים בעבר – ואני יודע שנעשה זאת שוב עכשיו”.

כמובן שהציפיות שלנו לעונה הזו היו גבוהות יותר. זו אשמתי – ואני מחויב להשתפר בעונה הבאה. למדתי הרבה על ישראל, הכדורגל הישראלי והפועל תל אביב במהלך השנה הראשונה ואשתמש בלקחים הללו בעתיד.

ברצוני להודות לכל האוהדים שתומכים בנו במהלך העונה הקשה הזו. זה היה שונה מכל מה שחוויתי אי פעם. היו אתגרים בלתי צפויים שלא הייתי מוכן אליהם – ואני מאוכזב מעצמי על כך שאכזבתי אתכם. כל יום אני חושב על המצב הנורא שישראל חווה ומתפלל שזה ייגמר. קיוויתי שהמועדון יוכל להעניק לכם קצת נחת בתקופה הזו, ונכשלתי. אנחנו נלמד, נתקן דברים, נחזק את המועדון ונביא תוצאות טובות יותר בעתיד.

אחד הדברים שאני חייב לעשות טוב יותר הוא לאזן בין המאמצים להימנע מהסחות דעת לבין החשיבות של מתן שקיפות. אין מספיק זמן ביום כדי להגיב על כל שמועה או סיפור פייק ניוז אבל כן חשוב לי להגיד כמה דברים חשובים.

ראשית, אנחנו כאן כדי להישאר ולהפוך את הפועל תל אביב לקבוצה מובילה שתחזור למקומה הטבעי בצמרת הכדורגל הישראלי, וכל טענה שהבעלים הקודמים יכולים לבטל את החוזה, היא שקר בוטה.

שנית, החובות שהשאירו הבעלים הקודמים גבוהים יותר ממה שציפינו, אבל זה לא ימנע מאיתנו להוביל את המועדון קדימה. בינתיים, אנחנו מממנים את המועדון כדי לשלם את החובות הללו, אבל ננקוט בכל הליך משפטי הנדרש כדי לוודא שהבעלים הקודמים יחזירו למועדון את החובות ולא ימשכו עוד כסף מהמועדון לעצמם, בדיוק כפי שהחוזה דורש.

למען הבהירות, זה כסף ששייך להפועל תל אביב, לא להם ולא לנו, והוא יחזור להפועל תל אביב. אני מצטער שזה הגיע לכך, אבל נעשה כל מה שצריך כדי לאכוף את החוזה עד שכל שקל יוחזר למועדון, לא משנה כמה זמן זה ייקח.

לעת עתה, כל מה שחשוב זה להישאר בליגה, מה שאומר שאנחנו חייבים להיות מוכנים להילחם במשחק הבא, ובכל משחק. זה המיקוד שלנו וזה מה שנעשה.

תודה על התמיכה שלכם. היא הכל בשבילנו.

עם ישראל חי. יאללה הפועל”.

הפועל תל אביב תפגוש במחזור הקרוב את הפועל פתח תקווה שבמקום האחרון, למשחק בית מכריע בו תקווה הפועל לכבוש שער ולצאת עם נקודות קריטיות למאבק הירידה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן