האחים בילבאו | איניאקי וניקו וויליאמס לוקחים את בילבאו לגמר הגביע

תצוגה מושלמת של צמד האחים הבאסקים אמש מול אתלטיקו מדריד מספיקה לבילבאו בשביל לעלות לגמר מקומי אחרי 3 שנות היעדרות

צמדים רבים של אחים כיכבו במקביל זה לזה באותה תקופת זמן בעבר. האחים יא יא וקולו טורה, האחים טיאגו וראפיניה אלקנטרה, האחים דה בור ועוד נוספים. רק במקרים מעטים ראינו צמד אחים מככב יחד באותה קבוצה. מחליפים בישולים אחד לשני, קופצים אחד על השני בשערים ואפילו במקרה נדיר יותר – הם שני הכוכבים המרכזיים של הקבוצה.

האחים וויליאמס הם משהו מיוחד. אמש מול אתלטיקו מדריד, הופעה נהדרת של השניים, העניקה כרטיס לגמר הגביע הספרדי לקבוצה הבאסקית. כבר בדקה ה-13 ניקו מסר כדור נפלא לאיניאקי שנגמר ברשת של אובלאק. פחות מחצי שעה עברה, והפעם האח הגדול איניאקי, הוא זה שהכין את המצב לניקו הצעיר, שסיים בקלילות וקבע 2:0 באסקי עוד לפני המחצית. גורוזטה כבש שער נוסף במחצית השניה, וחתם 4:0 אדיר בסיכום שני המשחקים על הקבוצה של סימאונה מהבירה.

האחים וויליאמס הם הכוכבים של בילבאו לאורך כל העונה הנוכחית. יחד הם ממקמים את בילבאו במקום החמישי בליגה הספרדית, מרחק 3 נקודות בלבד מהמקום המוביל לליגת האלופות בו נמצאת אתלטיקו מדריד. איניאקי עם עשרה שערים ושלושה בישולים, אחיו הקטן עם שלושה שערים ושישה בישולים וצפוי לו עתיד מזהיר אפילו יותר מלאחיו הגדול, ולא מן הנמנע בכלל שהאחים האלו יעשו היסטוריה השנה ויחזירו את בילבאו לבמה הגדולה יותר אחרי היעדרות של עשור – ליגת האלופות. ואולי, אם יתנו תצוגה גם נגד מאיורקה בגמר בתחילת אפריל, הגביע יחזור לסאן מאמס (הפעם לסאן מאמס החדש) 40 שנים בדיוק אחרי הזכיה ההיא ב1984.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן