הגיע הזמן לחזור הביתה? צניחתו של ארד בר

בעונה שעברה אחרי עלייתה חזרה של מכבי פ"ת סומן ארד בר ובצדק כאחד האחראים המרכזיים לעלייה, משם הוא בחר לנסות את מזלו בחו"ל. מה השתבש שם?

בעונה שעברה בעונת העלייה של מכבי פ”ת חזרה לליגת העל, ארד בר היה אחד הגורמים המרכזיים בה עם 12 שערי ליגה ב- 30 משחקים ואתם חייבים להודות שלקשר אלה מספרים מרשימים.

משם כמובן שהגיעה ההתעניינות מקבוצות בארץ כמו הפועל ב”ש, מידע שהגיע אליי ממקור ראשון שלא אמסור מטעמים מובנים על קבוצות שרצו אותו והיו מוכנות לשלם עליו אבל בר הן ה- 23 רצה להתקדם לחו”ל ופ.צ ציריך שמה עליו את היד תמורת 370 אלף יורו.
המחיר הנמוך לעסקה בעקבות העובדה שהוא נכנס לשנת חוזה.

עכשיו הליגה השוויצרית היא לא ליגה קשה במיוחד ולא מעט ישראלים כיכבו בה בשנים עברו כולל בפ.צ ציריך עצמה בה שיחק אבי ריקן בין השנים 2013 – 2015 בהם כבש 13 שערים ובישל 9 נוספים.
הרבה ציפו שגם בר ישתלב בציריך וישחק אבל משום מה המאמן הדני בו הנריקסן, שמאמן שם בשנה וחצי האחרונות, מתעלם מקיומו לחלוטין ועד עכשיו הוא ישב על הספסל ב- 4 מתוך 21 משחקים שקיימה ציריך עד עכשיו וראה דשא למשך 17 דקות בלבד בשני משחקי בשלבים המוקדמים של הגביע השוויצרי בהם עלה כמחליף.

עכשיו, בדרך כלל, שחקנים זרים צריכים להבין שהם לא ייכנסו ישר אל ההרכב הראשון בקבוצתם החדשה בחו”ל, אבל נדמה שהמקרה של בר מעט קיצוני.
בכמה משחקים שראיתי אותו בעונה שעברה הוא היה לא רע בכלל, ואם קבוצות בליגת העל רצו אותו בקיץ סימן שכן יש בו משהו.

ייתן מאד שהשאלה לקבוצה בארץ עד תום העונה תוכל להחזיר אותו למסלול.
חוץ משלושת הגדולות, כל קבוצה אחרת בארץ תקפוץ על מציאה כזו.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן