ההתאחדות לכדורגל משיקה יישומון חדש

חידונים, תוצאות, מעקב אחרי שחקנים ושידור משחקי נוער | כל הפרטים על היישומון החדש של ההתאחדות לכדורגל

ההתאחדות לכדורגל הודיעה אמש(שלישי) על השקה של יישומון (אפליקציה) חדש.

על פי הודעת ההתאחדות, היישומון החדש יכלול ששידור חי של עשרות משחקים בשבוע מליגות הנוער, הנערים, כדורגל הנשים וליגות חובבניות. מדובר במהלך ייחודי וחדשני שיאפשר מעקב אחרי הדורות הצעירים וליגות שאינן נמצאות בתודעה הציבורית, ובכך יאפשר לחבר אוהדים רבים אל הליגות הללו.

בנוסף, האפליקציה כוללת מגוון חידונים נושאי פרסים שווים. על התשובות הנכונות האוהדים יקבלו נקודות, ולאחר מכן הם יוכלו להמיר אותן בפרסים שווים במיוחד כגון: חולצות משחק, צעיפים, הגעה לאימוני נבחרת, עלייה עם שחקנים למגרש ועוד מגוון פרסים.

האפליקציה תציע בנוסף נתונים שיוצגו לכל משתמש באופן אישי על פי העדפותיו, וגם תצוגה כללית של נתונים וסטטיסטיקות אודות כל הקבוצות והליגות בארץ וכמובן הסטטיסטיקות של נבחרות ישראל.

בהודעה הרשמית של ההתאחדות נכתב כי: “ההתאחדות לכדורגל שמחה ונרגשת להשיק אפליקציה חדשה עם מגוון פיצ’רים מתקדמים עבור אוהדי הכדורגל בישראל. האפליקציה תכלול ערוץ טלוויזיה של ההתאחדות לכדורגל (IFA TV), בו יועברו בשידור ישיר עשרות משחקים בכל שבוע מליגות הנוער והנערים. במהלך החודשים האחרונים התקינה ההתאחדות לכדורגל עשרות מצלמות של חברת פיקסלוט (Pixellot) במגרשים מליגות נוער לאומית דרום וצפון ונערים א’ על. מדובר במצלמות אשר מפיקות שידור ממשחקים ללא מעורבות צוות הפקה אנושי. המערכת מפעילה מרחוק מצלמות פנורמיות מרובות עדשות שעוקבות אחרי המתרחש במשחק. המשחקים בערוץ הטלוויזיה יכללו גרפיקה של הרכבים וסטטיסטיקות. בתוך פלטפורמת השידורים יהיה ניתן באופן פשוט לגזור קטעים ממשחקים, ולשתפם ברשתות החברתיות השונות או לשלוח בוואצאפ. בנוסף – יעלו בפלטפורמת השידורים החדשה גם משחקים שההתאחדות תעביר בשידור ישיר כגון: חצאי גמר וגמר גביע המדינה ממחלקות הנוער, שידורים מליגות חובבניות, ליגת אולמות, כדורגל נשים, הגרלות גביע, מסיבות עיתונאים ועוד”.

מנכ”ל ההתאחדות לכדורגל, ניב גולדשטיין, אמר לאחר ההשקה כי: “האפליקציה החדשה של ההתאחדות לכדורגל תספק לאוהבי ואוהבות המשחק חווית שידורים מתקדמת וטכנולוגית. נאפשר ליהנות ממשחקים בצורה נוחה ומקצועית בליגות הנוער, הנערים כמו גם גביע המדינה למחלקות הנוער, ליגת האולמות, ליגות חובבניות ועוד. זאת פסגה טכנולוגית בשירות הכדורגל, במטרה לייצר את החוויה הטובה ביותר להורים, למאמנים, לשחקנים ולאוהדים. אנחנו גאים ונרגשים להיות חלוצים בנושא OTT/שידורים לייב בענף הכדורגל בישראל, דבר המוכיח את חשיבותו של עולם פיתוח וקידום מחלקות הנוער תוך העצמת הדור הבא של שחקני הכדורגל שלנו. ההתאחדות לכדורגל העמידה משאבים כלכליים חסרי תקדים לטובת הנגשת המשחקים לכל אוהדי הכדורגל בארץ בכל זמן, בכל מקום, ישירות לנייד האישי. יו”ר ההתאחדות לכדורגל חרט על דגלו את הנושא הטכנולוגי בשילוב פיתוח הענף שכולנו כל כך אוהבים ומכאן שהשקת האפליקציה מבטאת הגשמת מטרה נוספת מתוך חזונו שעל בסיסו הוא נבחר לתפקיד”.

מנהל התוכן והשידורים בהתאחדות, איתן דותן, התייחס גם להשקה: “אנו שמחים ונרגשים להשיק היום אפליקציה שעבדנו עליה בצורה אינטנסיבית מעל לשנה לטובת חוויית משתמש יוצאת דופן. יש כאן חיבור בין שני פרויקטים ענקיים: פלטפורמת שידורים חדשה של משחקי כדורגל אשר מצולמים בהפקה אוטומטית ואפליקציית תוכן עם חידונים מעניינים, פרסים ומעקב אישי אחר נתוני שחקנים וקבוצות מליגות ילדים ועד הליגות הבכירות ביותר. בשנים האחרונות הקפדנו לשדר כמה שיותר משחקים לקהל הרחב ברשתות החברתיות, וכעת כמות המשחקים תגדל משמעותית והכל יאוחסן וישודר בערוץ טלוויזיה ייעודי שישמש את כל בעלי העניין בכדורגל הישראלי. בנוסף, יש כאן שדרוג מקצועי וטכנולוגי גם עבור אנשי המקצוע של הקבוצות שישודרו בפלטפורמה באופן שבועי (נערים א’ על, נוער לאומית דרום וצפון) וייהנו מפלטפורמה מקצועית נפרדת”.

 

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן