הוא חוזר: אדר מיליטאו ישוב לסגל ריאל מדריד

הקאמבק של מיליטאו: כ-8 חודשים אחרי שירד מכר הדשא בסן ממס בדמעות – הבלם הברזילאי חוזר לשורות ריאל מדריד

12 באוגוסט 2023. יומיים בדיוק אחרי ההודעה הקשה שהתבשרו בה אוהדי ריאל מדריד – ששוערם הראשי טיבו קורטואה קרע את הרצועה הצולבת, התייצבו הבלאנקוס למשחק הפתיחה לעונת 23/24.

48 דקות משריקת הפתיחה בסן ממס, חטפו הבלאנקוס מכה נוספת. הבלם המוביל אדר מיליטאו החליק במרכז המגרש וסובב את הברך, וכיום למחרת הגיעה הבשורה המרה – ההגנה שאיבדה את שוערה הודות לקרע ברצועה הצולבת, תאבד גם את הבלם הראשון שלה לאותה פציעה בדיוק.

מאותו הרגע, התחיל הבלם את תהליך ההחלמה.

בריאל מדריד נתנו גב לבלם מהשניה הראשונה – מעבר לגיבוי הרפואי ותהליך ההחלמה, ריאל מדריד קיבלה החלטה בראשות פלורנטינו פרז לחדש את חוזהו של מיליטאו הפצוע עד 2029, והעבירה מסר ברור: פצוע או לא, הוא לא הולך לשום מקום.

4 חודשים ואינספור דיווחים סותרים לאחר מכן, קיבלנו איתות ראשון על חזרתו של הברזילאי, כשנתפס רץ על הדשא במתחם הולדבבאס. כדי להכניס לפרספקטיבה, בקצב החלמה רגיל מפציעה כזו קשה, שחקן צפוי לחזור לרוץ על המגרש אחרי חצי שנה!

התמונות המשיכו לזרום ומריצה על הדשא מיליטאו חזר להתאמן עם כדור, ומאימון עם כדור חזר הבלם לאימונים קבוצתיים ואף השתתף במשחק אימון מול קבוצת המילואים של ריאל מדריד שנקבע עבורו במהלך פגרת הנבחרות.

אמש, במהלך מסיבת העיתונאים לקראת המפגש השני מול אתלטיק בילבאו סיפק קרלו אנצ’לוטי הצהרה חד משמעית:

“מיליטאו חוזר. הוא לא ב-100% כשירות אבל הוא חוזר.

יכול להיות שמיליטאו יקבל דקות מחר, הוא צריך דקות משחק. הברך שלו טובה מאוד, הוא התאושש טוב מאוד, אבל הוא צריך את הזמן לחזור ליכולת שלו.”

ההצהרות קיבלו גיבוי, כשהבלם הופיע ברשימת השחקנים למשחק הקשה שמחכה לריאל מדריד מחר.

עכשיו, כ-8 חודשים אחרי אפשר להגיד בפה מלא – מיליטאו חוזר.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן