החלוץ הבא | קלברט-לווין בדרך לניוקאסל

החלוץ האנגלי שמסכם עונה פושרת מבחינת מספרים בליגה האנגלית, מעורר עניין רב ב'מגפייז' | כל הפרטים

דומיניק קלברט-לווין בדרך לניוקאסל. החלוץ בן ה-27 של אברטון בשמונה העונות האחרונות עתיד לעזוב את הקבוצה מליברפול ולהצטרף לסגל של אדי האו בקיץ הקרוב. בעונה החולפת, לווין שיחק ב-32 משחקי ליגה בהם כבש שבעה שערים ובישל שניים נוספים, כשהוא מסייע לקבוצה לשרוד בליגה האנגלית.

עוד בשנת 2021, ניוקאסל הביעה עניין בשירותיו של החלוץ האנגלי המוכשר. ניוקאסל שנרכשה על ידי קרן ההשקעות הסעודית, חיפשה חלוץ שיחזק את הקבוצה ובסופו של דבר החליטה ללכת על אלכסנדר איסק השוודי. איסק (24) יחד עם קאלום וילסון (32) האנגלי הוותיק, מהווים את צמד החלוצים של הקבוצה בעונות האחרונות, כשעם הגעתו העתידית של קלברט-לווין לקבוצה, אחד מן השניים עתיד לעזוב. לאחרונה גוברות השמועות לפיהן קאלום וילסון הוא זה שיפנה את מקומו. החלוץ האנגלי שמשחק במועדון בארבע העונות האחרונות, אהוב על מאמנו, שהכריז בגלוי שהוא לא ירצה להיפרד ממנו.

אברטון, ששקועה בצרות כלכליות ובעיות פיירפליי פיננסי בעונות האחרונות, נאלצת לאזן את מאזן הכספים שלה, למרות שהיא מעוניינת שהחלוץ ישאר בקבוצה. לחלוץ האנגלי נותרה עונה אחת בחוזה ועל פי הדיווחים האחרונים הוא לא מעוניין להאריך אותו בעונה נוספת.

קלברט-לווין, החל את הקריירה המקצועית שלו בליגה השלישית יחד עם שפילד יונייטד, כשלאחר עונה אחת יצא להשאלה אל נורת’האמפטון טאון מהליגה השנייה. עם חזרתו לקבוצה, חתם על חוזה לחמש שנים, באברטון מהפרמייר ליג. עם הגעתו לקבוצה סומן קלברט לכישרון מיוחד. לווין ערך את הופעת הבכורה שלו בליגה האנגלית כבר בגיל 20, כשאת עונת הבכורה שלו סיים עם שער אחד ב-11 משחקים. קלברט-לווין המשיך לשחק ולכבוש, כשעונת השיא שלו במועדון הייתה 2020/21, בה כבש 21 שערים, אליהם הוסיף שלושה בישולים בכל המסגרות.

לאורך התקופה שלו בכחול, שיחק החלוץ ב-247 הופעות בכל המסגרות, ביניהן כבש 68 שערים ובישל 18 נוספים. קלברט לווין מדורג במקום ה-14 בטבלת כובשי כל הזמנים במועדון והוא עתיד לעזוב את הקבוצה כאגדה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן