הכוכב הבא? | רנאטו וייגה בדרך לצ’לסי

הקשר ההגנתי הוורסטילי מפורטוגל בדרך ללונדון עם חוזה ל-8 שנים | כל הפרטים

רנאטו וייגה בדרך לצ’לסי עד 2032. על פי הדיווחים האחרונים, צ’לסי תשלם לבאזל 12 מיליון יורו ללא תוספות או מכירה עתידית, עבור הקשר הוורסטילי.

וייגה עתיד להגיע בקרוב ללונדון על מנת לעבור בדיקות רפואיות לקראת החתימה הרשמית. רנאטו בן ה-20, שיחק בעונה החולפת בבאזל השוויצרית, שם הציג יכולת אישית מרשימה, אשר גרמה לו להפוך לשם בולט בחלון העברות הנוכחי.

עם גובה המתנשא ל-1.90, הקשר האחורי, המתפקד גם כמגן שמאלי ובלם, שיחק בעונה האחרונה ב-26 משחקים בכל המסגרות, בהן כבש שני שערים ובישל שער אחד. וייגה החל את הקריירה הצעירה שלו באקדמיה של ספורטינג ליסבון, שם לא זכה להזדמנות בסגל של הקבוצה הראשית.

בינואר 2023, יצא בהשאלה לאוגסבורג מהבונדסליגה, שם ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה בוגרת בליגה הגרמנית. כבר בגיל 19, ערך רנאטו את הופעת הבכורה שלו באוגסבורג, כשלעורך העונה וייגה מתפקד בעיקר כחלק מחוליית ההגנה של הקבוצה, כבלם וכמגן שמאלי.

עם חזרתו לפורטוגל, חתם רנאטו על חוזה רשמי בפ.צ באזל, תמורת 4.5 מיליון יורו. בקבוצה השוויצרית, תיפקד וייגה בעיקר כקשר אחורי ומגן שמאלי, כשהחל מחודש אפריל 2024, התמודד וייגה עם פציעה בעקב שאילצה אותו לפספס את שבעת המשחקים האחרונים של העונה.

כעת רנאטו וייגה צפוי להצטרף אל צ’לסי, אותה מאמן אנצ’ו מרסקה האיטלקי, אשר מונה לתפקיד בקיץ האחרון, לאחר שאימן את לסטר סיטי, שם יקווה לקבל הזדמנות בהרכב מצידו של המאמן האיטלקי, כשיחד עם החוזה ארוך הטווח, רנאטו יודע כי הוא חלק מהעתיד של הקבוצה האנגלית.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן