“הם רוצים לבנות מחדש איתי. זה מה שאמרו לי ישירות” | טן האח בראיון

אריק טן האח התיישב השבוע לראיון עם התקשורת ההולנדית ודיבר בהרחבה על העונה האחרונה והנוראית של השדים האדומים.
המאמן ההולנדי מספר על הסיבות השונות למפלה של מנצ’סטר יונייטד ומסתכל קדימה אל העתיד.

בצורה קצת אירונית, יממה לפני פרסום הראיון, שכנראה נערך מוקדם יותר השבוע, החלו לצאת פרסומים בתקשורת האנגלית על כך שאריק טן האח יפוטר אחרי גמר הגביע האנגלי, ללא קשר לתוצאת הסיום במשחק.

האם ב INEOS שיקרו למאמן והחליטו על פיטוריו למרות שקיבל מהם הבטחה להמשכיות כדבריו? הזמן יגיד.

אלו הם דבריו הנרחבים של אריק טן האח לתקשורת ההולנדית:

“אנחנו צריכים להחזיר להם, ואם יש אוהדים שמגיעים לזה, אלו האוהדים של מנצ’סטר יונייטד”.

“סבלנו מכל הבעיות שהיו לנו, אבל באותם הזמנים היו להם (האוהדים) גם תקופות קשות במהלך השנתיים האחרונות. ועכשיו אנחנו, בפעם השלישית בשתי עונות, בגמר, וניתן את כל מה שיש לנו כקבוצה, כיחידים, כדי להעניק להם את הגביע. אני באמת מעריץ את האוהדים. אמרתי בשבוע שעבר, הם האוהדים הכי טובים בעולם, ועברנו יחד תקופות קשות העונה. אבל אני חושב שהאוהדים מבינים איפה אנחנו כקבוצה!”

טן האח הודה כמובן שהעונה האחרונה, למרות כל הבעיות, הייתה מתחת לכל ביקורת.

“אני רוצה להיות ברור. זה היה רע [העונה]. זה היה חרא. אבל למרות הכל, אנחנו הולכים לשחק בגמר גביע האנגלי. בשבת אנחנו צריכים להקריב ולוותר על הכדור כי הם [מאן סיטי] טובים בזה. אנחנו צריכים להיכנס למאבק על ארגון הגנתי טוב, אבל אם נצליח אז יש לנו הזדמנות. את מה שקרה בעונה שעברה אתה לא יכול לשנות אבל כשניתחנו את זה [גמר גביע האנגלי האחרון], היינו טובים מהם [מאן סיטי]. יש לי את הנתונים וכמעט בכל הזדמנות היינו טובים מהם…לא בשליטה אבל כל שאר העובדות כמו כניסה לשליש האחרון, יצירת הזדמנויות, בעיטות למסגרת, xG גבוה… בהרבה נתונים היינו טובים מהם.”

המאמן המשיך להרחיב על הפציעות הרבות בקבוצה ועל העתיד שהוא רואה אל מול עיניו:

“ביום ראשון אצא לחופשה. אני חושב שמגיע לי. זה לא הכרחי [לקבל הבטחות מ-INEOS], אנחנו מסתכלים על העונה הבאה.

“כן, כמובן, אנחנו ביחד!” ענה כשנשאל האם דיברו איתו מהנהלת המועדון לפני הגמר, “הם רוצים שנזכה בגביעים. ב-10 השנים האחרונות המועדון הזה לא זכה ביותר מדי גביעים אז עכשיו יש לנו הזדמנות שנייה בתוך שנתיים. זו הזדמנות גדולה לזכות בעוד גביע. אני מזכיר את זה [האפשרות לזכות בשני גביעים בשנתיים] כי זו עובדה…זו האמת. המועדון הזה נמצא בתקופת מעבר וקידמנו שחקנים רבים לרמות גבוהות. כמו כן, כמה שחקנים צעירים נכנסו לקבוצה וכעת נבחרו לשחק למען המדינה שלהם (מאינו וגארנאצ’ו).

אני חושב שכן, נהיה במקום מאוד שונה אם ננצח בשבת… נהיה באירופה ועם עוד גביע. כמו כן, שלושה גמרים בשתי עונות זה טוב מאוד הייתי אומר, כי המועדון הזה כשנכנסתי היה ממש לא במצב טוב והשתפרנו הרבה. גם כשחושבים על כל הפציעות שהיו לנו זו עונה איומה עבורנו. אנחנו צריכים לעשות את האמצעים שלנו בקיץ כדי לשנות את זה.

אנחנו יכולים להיות תחרותיים לטופ 4 [בעונה הבאה],יש קבוצות טובות יותר בארבע הראשונות ברגע זה, אבל אנחנו בהחלט נמצאים שם. היינו בעונה הזו אם היו לנו את השחקנים זמינים אז זה הדבר הכי גדול שצריך לשנות, שבמהלך העונה הבאה יהיו שחקנים זמינים.

אנחנו צריכים להחתים חלוץ נוסף בקיץ. ואם נוכל להחתים עוד קשר מרכזי ומחליף לווראן, הדברים ייראו טוב שוב. אם הקבוצה תישאר בריאה נוכל לנסות ולכוון שוב לטופ 4.

הפציעות היו ממש מטורפות. לא מזמן נאלצתי לפתוח עם הציוות ה-15 שלי העונה בגזרת הבלמים. היו לי 33 קווי הגנה שונים העונה! סופיאן אמבראבט נאלץ לשחק 4 פעמים כמגן שמאלי. היו לנו פציעות בכל רחבי המגרש. קאסמירו היה בחוץ הרבה זמן. רסמוס הוילונד, החלוץ שקנינו, סבל מ-3 פציעות ואני יכול להמשיך ולהמשיך. זהו סיפור הליבה של העונה שלנו.

לוק שו הוא המגן השמאלי הטוב בעולם. הבחור הזה כל כך טוב. אבל הוא סבל מפציעה איומה בתחילת הקריירה שלו ובגלל זה הוא לעולם לא יוכל לשחק 60 משחקים בעונה. טיירל מלסיה לא שיחק דקה אחת של כדורגל העונה. למעשה, הוא אפילו לא בילה רגע אחד בחוץ על מגרש האימונים. החתמנו ​​אותו כגיבוי שלנו עבור לוק שואו.

INEOS תשנה דברים במועדון ופרויקטים מסוימים כבר החלו. קרינגטון ייהרס לחלוטין, מגרש אימונים חדש ייבנה.

הם אמרו שהם רוצים לשנות הכל ושהם רוצים לבנות מחדש איתי. זה מה שאמרו לי ישירות.”

1 תגובה
  1. שד אדום כותב

    מסריח אם יפטרו אותו כי לפי הראיון הזה אין לו מושג

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן