המחליף של ניצן | מכבי חיפה מצאה שוער

אחרי שאיתמר ניצן פרש, מכבי חיפה מנסה להנחית בהקדם את שוערה הארגנטינאי של ארסנל סרנדי, תומאס סולטאני, לו יש שורשים יהודים

מכבי חיפה פועלת מהר וכשבוע אחרי פרישתו של שוער המשנה, איתמר ניצן, הגיע המועדון מהכרמל לסיכום עם שוער חדש, תומאס סולטאני, יהודי המשחק בארגנטינה במדי ארסנל סרנדי, על מנת שישמש כגיבוי לשריף כיוף, שככל הנראה ימשיך כשוערה הראשון של מכבי חיפה בעונה הקרובה ואף התכבד בזימון בכורה לנבחרת הבוגרת לקראת משחק הידידות הקרוב נגד הונגריה.

השוער, שלא צפוי לקחת מקום של זר בעקבות היותו בעל שורשים יהודיים, עשוי לנחות כבר בשבוע הבא בישראל על מנת לבצע מבדקים רפואיים ולהפוך לרכש הראשון של מכבי חיפה לעונת 2024/25, תחת המאמן שחזר אחרי שנה בגלות, ברק בכר שהוצג רשמית אתמול (רביעי).

סולטאני בן ה-25 הוא השוער המוביל של קבוצת ארסנל סרנדי המשחקת בליגה הארגנטינאית השנייה, הממוקמת כרגע במקום ה-11 בליגה ומשמש כשוער הראשון של הקבוצה, כשהוא סופג 11 שערים ב-14 משחקים, בהם גם הצליח לשמור שש פעמים על רשת נקייה. השוער מסיים חוזה בחודש דצמבר הקרוב והירוקים מנסים לצרף אותו בהעברה חופשית, כשהתנאים מול השחקן כבר סוכמו ורק משהו דרמטי ישנה את החלטתו. כיוף הורחק במשחק הליגה האחרון של העונה נגד הפועל חיפה וכנראה שאם סולטאני יחתום, הוא יפתח בין קורות השער במשחקים הראשונים במפעלים המקומיים.

כזכור, למכבי חיפה יש ניסיון עם שוערים זרים כשבעבר נחתו פה ג’ו קוזמינסקי וג’וש כהן, כשהאחרון אף זכה בשחקן העונה בעונת האליפות של הקבוצה ב-2020/21, זאת בנוסף לניית’ן בקסטר שכמעט חתם בקיץ שעבר אך בחר לעבור לבולטון מהליגה השלישית באנגליה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן