המטרה הבאה: טון קופמיינרס בדרך ליובנטוס

שחקנה של אטאלנטה רוצה לעזוב וכבר סיכם את תנאיו האישים בגברת הזקנה | כל הפרטים

אחרי שיובנטוס החתימה 3 שחקנים הקיץ, מיקלה די גרגוריו, דוגלאס לואיז וקפרן תוראם, הגברת הזקנה בדרך לרכש רביעי.

יובה מתכוונת להאיץ את המגעים עם המטרה העיקרית שלה ושל טיאגו מוטה לקיץ הקרוב – טון קופמיינרס, קשרה ההולנדי המצויין של אטאלנטה שזכה איתה בליגה האירופית לפני כחודש וחצי. קופמיינרס הוא היעד העיקרי של כריסטיאנו ג’יונטולי, מנהלה המקצועי של יובה, לחלון הקרוב.

הקשר ההולנדי הגיע לאטאלנטה לפני 3 שנים מאלקאמר ההולנדית תמורת 12 מיליון אירו. קופמיינרס חתום באטאלנטה עד לקיץ 2027,וזוכת הליגה האירופית דורשת כ-60 מיליון אירו על ההולנדי. ביובה ניסו להציע עסקת טרייד שתכלול העברת שחקנים, אך אטאלנטה לא מעוניינת בעסקה שתפחית את התשלום על הקשר. קופמיינרס עצמו כבר סיכם את תנאיו האישיים בגברת הזקנה, עם חוזה עד שנת 2029 ושכר של 4.5 מיליון אירו לעונה. השחקן רוצה לעזוב את אטאלנטה, ולמרות הצעות פוטנציאליות מהפרמיירליג וממועדונים נוספים הוא רוצה להגיע דווקא ליובנטוס.

יובנטוס הציעה לפני כמה שבועות הצעה ראשונית בגובה של 45 מיליון אירו + 5 מיליון אירו בבונוסים אך אטאלנטה דחתה את ההצעה. יובה צפוייה לשלוח בימים הקרובים הצעה חדשה על מנת לסגור את העסקה, והשיחות ימשיכו בין המועדונים. יובנטוס תאיץ את המשא ומתן בכדי לסגור כמה שיותר מהר את העסקה כדי להבטיח את רכישתו של השחקן בהקדם האפשרי, כאשר העסקה יכולה להיסגר אפילו בשבוע הבא.

קופמיינרס הוא שחקן מאוד מגוון, שיכול לשחק גם מתחת לחלוץ כקשר התקפי וגם כקשר אמצע. העונה הוא כבש 15 שערים ובישל עוד 7 ב-51 הופעות בכל המסגרות במדי אטאלנטה. הוא היה שחקן מפתח בקבוצה של גספריני, כשעלה 43 פעמים בהרכב. בנוסף, הוא כבש עוד 5 שערים ובישל עוד 2 שערים ב-10 הופעות בנבחרת הולנד בשנה האחרונה, אך הוא נופה ברגע האחרון מהסגל של הנבחרת ליורו עקב פציעה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן