המנהלת הודיעה: המשחקים הקרובים ייערכו ללא קהל

בצל החשש מהתגובה האיראנית תיאסר כניסת קהל למגרשים | כל הפרטים

בצל החשש בישראל מתגובה איראנית לחיסול הבכיר במשמרות המהפכה – האוהדים בישראל שוב יימצאו את עצמם מחוץ למגרשים.

ההנחיות החדשות של פיקוד העורף שפורסמו הערב (שבת) אוסרות על התקהלות של למעלה מ-1000 איש ברחבי הארץ. ההנחיות נכנסו לתוקף החל מהערב בשעה 23:00, והן יהיו בתוקף לפחות עד ליום שני בלילה.

בעקבות כך, הודיעה מנהלת הליגה בכדורגל כי כלל משחקי הליגות המקצועניות שייערכו ביומיים הקרובים, משמע ראשון ושני, ייערכו ללא קהל. על פי הודעת המנהלת, רק בעלי תפקידים יוכלו להיכנס למגרשים. בעקבות כך, המשחק של הפועל באר שבע נגד מכבי תל אביב ייערך גם כן ללא קהל. מכבי תל אביב סגרה עסקת טיעון עם התובע לפיה הקהל שלה לא ייכנס למשחק בטרנר, והעסקה ממתינה לאישורו של בית הדין, שיצטרך כעת גם לבחון האם העונש שנסגר מתאים מאחר והוא הפך ללא רלוונטי.

יו”ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, מסר לאחר ההחלטה כי: “בשל העובדה שמדובר באיומים חדשים על מדינת ישראל שאנו עוד לא יודעים מה היקפם והשפעתם הוחלט שלא לאפשר הכנסת קהל למשחקים ביומיים הקרובים. אנו נמשיך להיות בקשר עם פיקוד העורף ומשטרת ישראל ונעדכן את הקהל והקבוצות לגבי המשך התנהלות המשחקים”.

כרגע כאמור ההחלטה היא עד ליום שני, כאשר החלטות חדשות יתקבלו בהתאם להתפתחויות בימים הקרובים ולהנחיות פיקוד העורף.

זו אינה הפעם הראשונה העונה בה משחקי הליגות המקצועניות בישראל ייערכו ללא קהל, כאשר עם חזרת הליגות בישראל במהלך מלחמת ‘חרבות ברזל’ – הקהל לא יכל להיכנס למגרשים, כאשר לאחר מספר מחזורים ללא רהל הוא החל לחזור בהדרגה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן