המשיכה הלאה: לדורטמונד יש מאמן חדש

שחקן העבר של דורטמונד, נורי שאהין ומי שהיה גם עוזרו של טרזיץ', מונה כמאמן הקבוצה | כל הפרטים

נורי שאהין מונה כמאמן בורוסיה דורטמונד.

יממה לאחר החלטתו המפתיעה של אדין טרזיץ’, המועדון הגרמני הודיע היום (שישי) על מינוי מחליף. נורי שאהין, בן ה-35, מונה רשמית למאמן, והוא ידריך את הקבוצה בעונה הבאה. שאהין חזר לדורטמונד בחודש ינואר האחרון כעוזר המאמן של אדין טרזיץ’, וכעת הוא יחליף אותו כמאמן הראשי.

שאהין, שרשם 274 הופעות במדי בורוסיה דורטמונד כשחקן, היה המחליף המתבקש למאמן הגרמני. קשר הקבוצה לשעבר צבר ניסיון ניהולי באנטליהספור, ונחשב מאוד בדורטמונד. עם זאת, זה יהיה הפעם הראשונה בה הוא ידריך מועדון גדול כמאמן ראשי, ואתגר גדול עומד בפניו.

המאמן החדש אמר לאחר החתימה: “זה כבוד גדול עבורי להיות המאמן הראשי של בורוסיה דורטמונד. אני רוצה להודות לכולם בצוות ההנהלה הבכיר של המועדון על האמונה שהם נתנו בי, ואני מצפה מאוד לתפקידי החדש במועדון. מהיום הראשון נעשה כל שביכולתנו ונעבוד באנרגיה ותשוקה כדי שהמועדון הזה יצליח ככל האפשר”.

לארס ריקן, מנכ”ל הספורט במועדון, אמר לאחר החתימה כי: “אנו שמחים למנות מאמן שמייצג את הדור הצעיר. נורי עבד קשה מאוד בשנים האחרונות כדי להתכונן לקריירה כמאמן, והוא יראה מסירות גדולה בתפקידו החדש ויעזור לקבוצה להתקדם. נעבוד בשיתוף פעולה הדוק ויש לנו שאיפות גדולות. נורי מכיר את המועדון והצוות שלו, ואין לנו ספק שנורי הוא המאמן המתאים עבורנו”.

שאהין יחליף כאמור את אדין טרזיץ’, שהודיע אמש על סיום תפקידו במועדון הגרמני. ההחלטה של טרזיץ’ הגיעה לאחר שהסתכסך עם ראשי המועדון והשחקנים כשבראשם עמד קפטן הקבוצה מאטס הומלס, אשר התלוננו כי המאמן לא מסוגל להוביל את הקבוצה לזכייה בתארים.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן