הסנדק? סערה חדשה סביב עתידו של חוויצ’ה קווארצחליה

האב והסוכן רוצים שהכוכב יעזוב, המועדון הודיע כי הוא נשאר | הסיפור המלא

עוד לפני משחק הפתיחה של גיאורגיה ביורו הקרוב, כל העיניים באירופה נמצאות על חוויצ’ה קווארצחליה – אך לא מהסיבה הנכונה.

במטרה להניע את הקריירה של הקיצוני המבטיח, יצאו אביו וסוכנו בהצהרות משמעותיות בתקשורת. הסוכן של הכוכב הגאורגי, ממוקה יוגלי, אמר בראיון באופן חד משמעי כי: “אנחנו רוצים לעזוב את נאפולי, אבל עכשיו אנחנו מרוכזים ביורו. עם קונטה, לנאפולי יש תוכניות גדולות. אני בטוח שהיא תעפיל שוב לליגת האלופות בעונה הבאה ותיאבק על הסקודטו, אבל זה לא אומר שקווארצחליה צריך להישאר שם. המטרה שלנו היא מועדון שמשחק בליגת האלופות. החלק הגרוע ביותר הוא שאם נישאר כאן, הוא יפסיד שנה נוספת בגלל זה, אנחנו מודאגים.”

אביו של חוויצ’ה, בדרי קווארצחליה, הוסיף ואמר: “אני לא רוצה שחוויצ’ה יישאר בנאפולי. הוא עבד עם 4 מאמנים בעונה אחת, זה מדאיג אותי מאוד. למרות זאת הוא יחליט בעצמו, עם כמה שזה לא נוח לי. עוד לא דיברתי עם חוויצ’ה על הנושא הזה ואני לא מתכנן עד סוף יורו 2024.”

המועדון האיטלקי לא נשאר חייב, ואף הוציא הודעה רשמית בחשבונות הסושיאל שלו לפיה: “בהתייחס להצהרותיהם של סוכנו של קווארצחליה, ממוקה יוגלי, ואביו בדרי, נאפולי חוזרת ומדגישה שלשחקן יש חוזה ל-3 שנים נוספות במועדון. קווארצחליה לא בשוק. לא הסוכנים או האבות קובעים את עתידו של שחקן בחוזה עם נאפולי אלא המועדון עצמו! סוף הסיפור.”

למרות ההודעה הנחרצת של המועדון האיטלקי, הדעה הרווחת היא שקווארצחליה כן יעזוב את נאפולי בקיץ הקרוב. מי שמובילה במירוץ להחתמתו של הגיאורגי כרגע זו פריז סן ז’רמן, אך עדיין אין הצעה קונקרטית של המועדון הצרפתי.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן