הסעיף יופעל | מילאן מתקרבת לרכישת חלוץ

מילאן הודיעה לבולוניה כי בכוונתה לשלם את סעיף השחרור של חלוצה יושוע זירקזיי

אחרי עזיבתו של אוליבייה ז’ירו אל פ.צ לוס אנג’לס, נפער חור בעמדת החלוץ המרכזי במילאן לעונה הבאה. כעת, נראה כי ‘הרוסונרי’ מתקרבים לרכישת חלוצה ההולנדי של בולוניה, יושוע זירקזיי.

בולוניה, שנפרדה ממאמנה טיאגו מוטה שעתיד לחתום בימים הקרובים ביובנטוס כמאמנה החדש בעידן שאחר מסימיליאנו אלגרי, צפויה לאבד גם את אחד הכוכבים הגדולים שלה בעונה האחרונה, כשמילאן הודיעו ל’רוסובלו’ כי בכוונת המועדון להפעיל את סעיף השחרור של החלוץ ההולנדי, העומד על 40 מיליון אירו.

זירקזיי עצמו, שהוזכר בהקשר למעבר למספר קבוצות ביניהן ארסנל ואף בחזרה לקבוצה בה גדל באיירן מינכן, מעוניין להמשיך באיטליה ונמשך לפרויקט המילאנזי, שמייעד לו את עמדת החלוץ המוביל במועדון. אם העסקה תצא לפועל, יהפוך השחקן לשלישי הכי יקר בתולדות המועדון, מתחת ללאונרדו בונוצ’י ורוי קוסטה.

בעקבות הפעלת סעיף השחרור, מילאן לא תצטרך לסכם את תנאי המעבר של זירקזיי מול מועדון האם שלו, בולוניה, ותתפנה לסכם את תנאיו האישיים של החלוץ במילאנו מולו ומול נציגיו.

בעונה האחרונה זירקזיי היה אחד החלקים הכי חשובים בפאזל של טיאגו מוטה בבולוניה, כשבמדיה הבקיע העונה 12 שערים בתוספת לשבעה בישולים ב-37 הופעות וסיים כמלך שערי הקבוצה. הכמות הזו עזרה למועדון להעפיל לראשונה מזה 59 שנים לליגת האלופות, כשהוא אף זוכה בפרס השחקן הצעיר (עד גיל 23) של הסרייה א’ בעונה האחרונה. ההולנדי יזכה לשחק בליגת האלופות בעונה הבאה, אך ככל הנראה במדים אדומים-שחורים.

לרוע מזלו, העונה הנהדרת שלו לא הספיקה לו כדי לקבל זימון לנבחרת הולנד ואת היורו הקרוב ייאלץ לראות מהבית ולעודד את חברו העתידי לקבוצה, טיאני ריינדרס שחתם במילאן בעונה הקודמת והספיק לרשום במדיה 50 הופעות בעונה האחרונה.

לא מן הנמנע ששחקנה הבלגי של מילאן, אלכסיס סאלמייקרס ישאר בבולוניה, אחרי שבילה אצלה בהשאלה בעונה האחרונה, אך העסקאות הן נפרדות ולא קשורות או תלויות אחת בשנייה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן