הפועל תל אביב משהה את המשא ומתן עם אדמונד ספרא

היורדת החדשה ללאומית מפסיקה את המגעים עם המיליארדר | כל הפרטים

הפועל תל אביב מסתבכת.

היורדת החדשה לליגה הלאומית הודיעה היום (חמישי) רשמית כי המגעים בין הבעלים דיוויד מינצברג למיליארדר אדמונד ספר בעניין מכירת הקבוצה מושהים עד להודעה חדשה.

על פי הודעת המועדון המכירה הושהתה כדי לאפשר זמן נוסף בו ניתן יהיה למצוא פתרון לבעיית החובות שנשארה מהבעלות הקודמת על המועדון.

כרגע עדיין לא ברור מה יהיו ההשלכות לצעד של הפועל תל אביב, וכיצד הוא ישפיע על כל תהליך המכירה.

בהודעה הרשמית שפרסם המועדון נכתב כי: ” EMS TA LLC (מיוצג על ידי אדמונד ספרא) ותל אביב פוטבול פרטנרס LLC (TAFP), עוסקים במשא ומתן בנוגע למכירת מועדון הכדורגל הפועל תל אביב. EMS ו-TAFP החליטו במשותף להשהות את המשא ומתן כדי לתת זמן נוסף לפתרון החובות של קבוצת הבעלות הקודמת למועדון. EMS ו-TAFP מחויבים לתהליך בדיקת נאותות ומשא ומתן הולם, שמבחינתם חייב להתרחש בסודיות מוחלטת על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר לכולם, לרבות המועדון והאוהדים. יש להסתמך רק על הצהרות רשמיות של הצדדים במהלך תקופה זו, ולא יהיו הצהרות נוספות לתקשורת עד למועד המתאים.”

ההודעה של המועדון מגיעה על רקע פרסום מהשבוע שעבר לפיו המיליארדר אדמונד ספרא מעוניין לרכוש את הקבוצה רק לאחר שיוסדרו כלל החובות של המועדון מימי הבעלות הקודמת של האחים ניסנוב. מצידו של הבעלים הנוכחי דיוויד מינצברג לא מוכנים למכור את המועדון לספרא ללא קבלת החזר על ההשקעה שלהם במועדון בעונה החולפת, ולכן נוצרו הפערים שהובילו היום רשמית להשהיית המשא ומתן בין הצדדים.

האם יהיה לזה השלכות על המשא ומתן עם מסאי דגו !?

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן