“הפרק החדש בקריירה שלי יהיה מאוד מרגש” | אמבפה מדבר לראשונה מאז שהודיע שיעזוב

תהליך העזיבה של קיליאן אמבפה מעולם לא היה פשוט. מהשמועות הראשונות על ריאל מדריד דרך ההתחרטות ברגע האחרון ב-2022 ועד ההודעה הרשמית שיעזוב ביום שישי, שום שלב לא עבר בצורה חלקה. אמש, לאחר טקס פרסי העונה בצרפת ישב קיליאן לדבר לראשונה מאז שהודיע שיעזוב את פריז סן ז’רמן

״הפרק החדש בקריירה שלי יהיה מאוד מרגש.

האם אני מופתע שלא הוחלפתי אתמול כדי לקבל כבוד אחרון מהקהל? אני כבר לא מופתע מכלום כאן.״ לאחר שהשלים 90 דקות במשחקו האחרון בפארק דה פראנס ולא זכה לסטנדינג אוביישן מהקהל.

“אני הולך לגלות דברים חדשים. דברים שיעשו אותי מאושר מאוד. אבא שלי רצה שאני אעשה היסטוריה בליגה הצרפתית לפני שאעזוב.

זה הרבה יותר קשה ממה שזה נראה.

זה פרק בחיי שהולך להיגמר, נסיתי לכבד ולהיות נציג ראוי של הליגה הצרפתית, אני עוזב בראש מורם. אני מודה לכל האנשים במועדון וגם לנשיא.”

לראשונה מאז תחילת הסאגה, אמבפה יורה בפומבי לכיוונו של נאסר אל חאליפי. אמש, לפני משחקה של פ.ס.ז’ מול טולוז ישבו אמבפה ואל חאליפי לסיים את פרטי העזיבה האחרונים שנותרו, אך השיחה שהייתה אמורה להיות שגרתית הפכה אינטנסיבית מהר מאוד. על פי הדיווחים, נשיא המועדון כעס על כך שאמבפה לא ציין אותו בסרטון העזיבה שהוציא בשישי, ועל כך שקיליאן אמבפה החליט לשנות את דעתו ולא לוותר על המענק של 100 המיליון והתעמת עימו על כך. השיחה התחממה מהר מאוד, עד כדי כך שחימום הקבוצה התעכב ועדים שהיו במקום תיארו את מה שקרה כ’הקירות רעדו’.

״מתי אני אודיע על המועדון הבא שלי? לא עכשיו, עכשיו זה לא הזמן. כל דבר בעיתו. לכל דבר יש את הזמן שלו. כרגע, אני רק עוזב את פ.סז.׳. כרגע זה לא הזמן הנכון.״

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן