הקנדי המעופף | עתידו של אלפונסו דייוויס

הקופה אמריקה המתקרב, מצב החוזה בבאיירן מינכן וריאל מדריד שמתעכבת להגיש הצעה | כל הפרטים על העתיד של המגן הקנדי

השמונה במאי, אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו, חצי גמר ליגת האלופות ריאל מדריד נגד באיירן מינכן. בדקה ה-27 עולה אל המגרש אלפונסו דייוויס, מול קבוצתו לעתיד, לפחות כך חשב. בדקה ה-68 כובש דיוויס שער נהדר שמעלה את הבווארים ליתרון בניסיון להרשים את ראשי המועדון שמולו, אך רואה לפניו את חוסלו שכובש צמד שערים ומעלה את ריאל מדריד לגמר הגדול.

זו כבר תקופה ארוכה שאלפונסו דייוויס מסרב לחתום על הארכת חוזה בבאיירן מינכן. לאחרונה אף דווח שבאיירן מינכן קיבלה החלטה שלא לחדש את חוזהו של המגן הקנדי הצעיר ולקחת סיכון שישוחרר בחינם בקיץ הבא. דיוויס שנכנס לשנתו האחרונה בחוזה, מבקש ביחד עם סוכנו הארכת חוזה בגובה 20 מיליון יורו לעונה בנוסף למענק חתימה שמן, דבר שהבווארים מסרבים לקבל.

לאורך העונה החולפת, ריאל מדריד הביעה התעניינות במגן הקנדי שרצה גם הוא לחתום בבירת ספרד. אמנם לאור היכולת הטובה של פרלאן מנדי באגף השמאלי של ההגנה הלבנה, ריאל מדריד נוטה להישאר עם המגן הצרפתי ולוותר על הגעתו של דיוויס, לפחות בקיץ הקרוב. בבאיירן מינכן לא חוששים לוותר על המגן שכן לפני מספר ימים הגיע לקבוצה הירוקי איטו, המגן בן ה-25 של שטוטגרט שחתם על חוזה לארבע שנים, וחווה עונה נפלאה בה היה בורג משמעותי בהגנה של הקבוצה שסיימה במקום השני בטבלה.

איטו, מגן נבחרת יפן, מסתמן כמחליפו העתידי של דיוויס, כשגם רפאל גריירו הוא אופציה. בינתיים דיוויס ינסה להרשים את וינסנט קומפני המאמן הנכנס, כשלפי הדיווחים האחרונים, בבאיירן מינכן ישקלו אם להשאיר את המגן על פי היכולת שיציג לאורך העונה הבאה. דיוויס הגיע למינכן בקיץ 2018 ובמהרה תפס מקום של קבע בהרכב. לזכותו 11 שערים ו-31 בישולים בכל המסגרות והוא שותף לזכייה בטרבל היסטורי, חמש אליפויות גרמניה, שני גביעים גרמניים וגביע ליגת האלופות אחד.

לאלפונסו עתיד להיות קיץ מסקרן במיוחד כשלצד עתידו בבאיירן מינכן, טורניר הקופה אמריקה יתחיל בקרוב. המגן שהוגרל יחד עם נבחרתו לבית א’ לצד פרו, צ’ילה וארגנטינה, נגדה ישחק כבר במשחק הפתיחה של הטורניר יערוך את הופעת הבכורה שלו במפעל, שם יקווה להוכיח את עצמו ולהרשים ראשי מועדונים רבים ברחבי העולם.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן