הקשר החדש | מאטס וייפר בברייטון

הקשר ההולנדי של פיינורד חותם על חוזה ל-5 שנים בברייטון החדשה של פביאן הורצלר | כל הפרטים

מרטס וייפר בברייטון בחוזה ל-5 שנים, עד 2029, תמורת 30 מיליון יורו.

הקשר ההולנדי בן ה-24, ששיחק בצמד העונות האחרונות בפיינורד, חתם על חוזה רשמי בשחפים. וייפר שחווה עונת שיא בליגה ההולנדית, כבש חמישה שערי ליגה בנוסף ל-3 בישולים ב-29 הופעות בעונה החולפת.

וייפר הצעיר החל את הקריירה שלו במועדוני הנוער של טוונטה מהליגה ההולנדית השנייה. כאשר ביוני 2020, חתם על חוזה ל-3 שנים באקסלסיור רוטרדם מליגת המשנה בהולנד. בה ערך 77 הופעות בכל המסגרות, כבש 6 שערים ובישל 15 נוספים. יכולותיו האישיות סייעו לקבוצה להעפיל אל הליגה הראשונה, כאשר הוא בורג מרכזי בחוליית הקישור במועדון. בפלייאוף העלייה של אקסלסיור בעונת 2021/22, וייפר כבש שער מכריע בחצי הגמר, בנוסף לבישול במשחק הגמר.

בקיץ 2022, חתם מרטס על חוזה בפיינורד מהליגה הבכירה, תמורת חצי מיליון יורו. כבר בעונתו הראשונה בקבוצה שולב הקשר בהרכב הפותח של ארנסט סלוט, והיווה חלק משמעותי בזכייה של פיינורד באליפות הליגה ההולנדית, כשהוא כובש ומבשל שישה שערים.

לאורך העונה החולפת מרטס המשיך להרשים במסגרת המקומית, לצד יכולת טובה גם ברמה הבינלאומית. הקשר כבש ובישל שני שערים בקמפיין ליגת האלופות של פיינורד בעונה האחרונה בו הודחה כבר בשלב הבתים.

כעת וייפר עתיד לעזוב את המועדון מרוטרדם, עם 9 שערים ו-11 בישולים, לצד תואר האליפות והגביע ההולנדי. וייפר שהיה מועמד להצטרף דווקא לליברפול, שמינתה לתפקיד המאמן את ארנה סלוט מאמנו לשעבר בפיינורד. “נהנתי מאוד לפגוש אותו, ואני מקווה שהוא לא יוכיח את עצמו יותר מדי מול מאמנו לשעבר, אמר המאמן ההולנדי על וייפר.

הקשר בחר דווקא להצטרף לברייטון אותה מאמן כיום פביאן הורצלר, מאמן סט. פאולי לשעבר, אשר מונה בחודש שעבר ובכך הפך למאמן הצעיר ביותר בהיסטוריית הפריימרליג.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן