התחנה הבאה? דניאל פרץ מועמד לבוכום

קבוצה נוספת הצטרפה למירוץ אחרי השוער הישראלי, קומפאני עדיין לא החליט האם להשאילו | כל הפרטים

המאמן החדש של באיירן מינכן, וינסנט קומפאני, צפוי להחליט בקרוב לגבי מעמדו של השוער הישראלי דניאל פרץ. השוער הישראלי שהגיע לבאיירן מינכן בקיץ שעבר התאכזב ממעמדו בסגל וכבר היה מועמד לצאת בהשאלה. אלא שהגעתו של המאמן החדש טרפה את הקלפים ובאיירן מינכן עוד מתלבטת האם להשאירו בקבוצה.

על פי דיווח חדש בגרמניה, בוכום נכנסה למירוץ אחרי השוער הישראלי, והיא מעוניינת להשאילו. המועדון הגרמני שסיים את העונה האחרונה במקום ה-16 בבונדסליגה, ניצל ברגע האחרון מירידה לליגה השנייה לאחר שניצח 6-5 בפנדלים במשחק הגמר של פליאוף הירידה. בוכום מעוניינת להתחזק לקראת העונה הבאה, והיא רואה בפרץ מועמד ראוי לקבוצה.

במידה ואכן יושאל בקיץ הקרוב, יש לא מעט קבוצות שמעוניינות בשוער הישראלי. פרץ הוזכר כמועמד למועדונים רבים בינהם: אוניון ברלין, אנדרלכט, פ.צ. קופנהאגן, נוטינגהאם פורסט, סלטיק, ויאריאל וריאל בטיס. חלק מהמועדונים כבר ביררו לגבי עסקה אפשרית עבור השוער, אך בבאיירן מתעקשים על עסקת השאלה ללא אופציית רכישה.

בבאיירן לא מתכוונים למכור את השוער לצמיתות ובמועדון מרוצים מההתפתחות שלו, אך עם זאת במועדון הגרמני פתוחים לאפשרות לההשאיל אותו בקיץ הקרוב כדי שיקבל דקות משחק בקבוצה אליה יושאל.

אם פרץ יעזוב בהשאלה, טום ריצי הולסמן ומקס שמיט הם המועמדים לעמדת השוער השלישי בבאיירן. כשמנואל נוייר וסוון אולרייך חוזרים בכושר מלא, בתוספת אלכסנדר נובל שנשאר בשטוטגרט לעונה נוספת, פרץ יכול לנצל שנה בהשאלה כדי באמת להתפתח טוב יותר ולהחזיר את עצמו לבאיירן כשוער טוב יותר ומנוסה ברמות הגבוהות ביותר ואולי בקרוב הוא יצליח לרשת את נוייר בשער של אחת הקבוצות הגדולות בעולם.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן