ואלוורדה: “אני במועדון הגדול בעולם וזה אושר עצום להמשיך”

פדה ואלוורדה בריאיון לאתר הרשמי לאחר הארכת חוזהו – שווה קריאה: “אני במועדון הגדול בעולם וזה אושר עצום להמשיך”.

“זה אושר גדול לחזור למקום המיוחד הזה (החדר עם הגביעים) ולחלוק רגע כזה כמו הארכת החוזה שלי כאן לעוד זמן רב – יחד עם המשפחה שלי. אני במועדון הכי טוב בעולם. אני מרגיש מאוד גאה. ריאל מדריד נתנה לי הכל. בגרות וערכים של להיות אדם טוב, להיות שחקן טוב, לגדול ולהוות דוגמא לילדים. ריאל מדריד היא אוניברסאלית, דמותו של העולם כולו ואנחנו הדוגמאות. זה אושר עצום להיות מסוגל לייצג את הסמל ההיסטורי הזה”.

הבחירה בריאל מדריד:
“אי אפשר לדחות את ריאל מדריד. זה הדבר הכי יפה שיש. כשהנשיא אומר לך שיש לך הזדמנות להמשיך במועדון הזה, אתה לא חושב פעמיים”. על תשעת התארים בהם זכה: “כל שחקני מדריד רעבים לתארים ואנחנו לא יכולים לחיות בלי זכייה בתואר. כאן, לנצח זה הכל. כשאני עושה זאת אני הגבר הכי מאושר בעולם וכשאני לא – אני מרגיש שאני מפסיד הרבה דברים. ביום שלא יהיה לי את הדחף הזה, אני לא אהיה שייך למדריד”.

המשחק בסנטיאגו ברנבאו:
“זה הדבר הכי יפה שיש. אין דבר יותר יפה. ההרגשה של לצאת מהמנהרה לכר הדשא עם הקהל הזה ולהרגיש את הלחץ הזה שאתה חייב לנצח ושאתה משחק במדריד. זה האדרנלין הכי יפה וטוב בעולם”.

תודה לפלורנטינו פרס:
“הוא תמיד היה שם בכל עת. והיה שם כדי לעזור לנו בכל רגע ולתת את הערכים הדרושים לשחקן ריאל מדריד. זה גם הפעיל עלינו לחץ חיובי להמשיך לנצח. תמיד היו לו פנים טובות, הוא נחמד ומתעניין בנו. “תמיד תהיה לו הכרת התודה של משפחת ואלוורדה והוא יהיה נאהב מאוד”.
רגעים בלתי נשכחים: “כשהפכנו לאלופים ועשינו את הדרך לכיכר סיבלס. לראות את כל האנשים האלה ממלאים עיר שלמה בחולצות לבנות של ריאל מדריד זה משמח אותך. לאחר שחוויתי את זה, חיי השתנו במועדון הזה. עם השנים הבנתי כמה זה נחמד לחלוק חדר הלבשה בוולדבבאס עם אגדות ולשחק בברנבאו. אין דבר יפה יותר מאשר לחיות את הרגעים האלה”.

ה-DNA של ריאל מדריד:
“90 דקות במדריד הן ארוכות מאוד בברנבאו. האוהדים והשחקנים תמיד נלחמים עד הסוף, אנחנו אף פעם לא מוותרים, ונותנים את המיטב בכל כדור. עד שהשופט ישרוק לסיום, תמיד יהיה סיכוי לנצח את המשחק. זו ריאל מדריד”.

חדר ההלבשה:
“יש שילוב של שחקנים ותיקים וצעירים. תמיד יש תחרות בריאה שעוזרת לקבוצה להמשיך ולהשתפר. הדבר החשוב הוא שכולנו מושכים לאותו כיוון ומחפשים את אותה מטרה: להשיג תארים כדי לחגוג עם כולם”.

הבגרות שלו והשינוי שחווה בכדורגל:
“לא שיניתי את הרצון להמשיך ולנצח ולהמשיך להשיג תארים. ברור שהשתפרתי ככדורגלן ולמדתי הרבה להילחם על העמדה ולהיות מחליף. למדתי מהקולגות שלי והפקתי את המקסימום מרגעים מאתגרים בחיים בעלי חשיבות כזו. למדתי הרבה מקרוס , מודריץ’ וקאסמירו. זה עזר לי”.
“כשאני משחק בעמדה הטבעית שלי, כקשר בצד ימין או באמצע, זה הזמן שבו אני יכול להפגין הכי הרבה את התכונות שלי. אבל אני זמין לקבוצה לכל מה שצריכים ואם שחקן חסר אנסה לעזור מכל מקום שאוכל. על המגרש אתן כמיטב יכולתי ומחוץ למגרש אנסה לתת אנרגיה ועידוד”.

השמחה של הוריו ומשפחתו לאחר חידוש חוזהו:
“עבורם זו בשורה נהדרת. הם תמיד שם ואני תמיד אודה להם על כל הערכים ומה שעשו עבורי בחיים. ראיתי אותם נלחמים יום ולילה במשך שעות רבות כדי שאוכל לאכול או לקבל זוג נעליים לשחק כדורגל”.

תקופתו בקבוצת הנוער של ריאל מדריד:
“תמיד אהיה אסיר תודה על איך שהתייחסו אלי כשהגעתי. ישנתי במעון הנוער של המועדון ובשבילי זה היה מלון חמישה כוכבים. משהו מאוד יפה ומשהו שאתה צריך לדעת להעריך ואף להעריץ כשאתה צעיר, שלפעמים אתה לא מבין. מי מאיתנו שיוצא למגרש הם השחקנים, אבל יש הרבה אנשים שעובדים מאחורי כל זה. טבחים, פיזיולוגים, רופאים… הם תמיד מודעים למה שאתה צריך”.

תודה לריאל מדריד ישראל – Realmadrid.co.il על התרגום!

1 תגובה
  1. שון כותב

    שחקן ייחודי הבחור הזה, נראה שהוא במקום שתפור עליו והוא מעריך מאוד ומוערך שם מאוד.

    בטוח יש טובים ממנו אבל אני עוד כזה… כמה אני מקנא במדריד שיש להם את פרז הלוואי ורדקליף יגיע ויהיה חצי ממנו.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן