חוסר מזל | גיראסי נמצא פצוע בבדיקות הרפואיות

החלוץ של שטוטגרט היה אמור לעבור לדורטמונד, אך בבדיקות הרפואיות התגלתה פציעה | כל הפרטים

דורטמונד לא נהנת מהרבה מזל בשנים האחרונות, וכעת מכה נוספת נפלה על הקבוצה הגרמנית.

חלוצה של שטוטגרט, סרו גיראסי, כבר סיכם את תנאיו בדורטמונד לפני כשבועיים והיום עבר בדיקות רפואיות לפני החתימה הסופית. אלא שבמהלך הבדיקות התגלתה פציעה ברגלו של החלוץ, פציעה שלא ידעו עליה לפני כן.

בהודעה רשמית מדורטמונד נמסר כי: “במהלך הבדיקות הרפואיות של סרו גיראסי נמצא פציעה שדורשת בירור נוסף”.

עם זאת, כרגע העסקה עדיין מתרחשת, כאשר בדורטמונד יבצעו בדיקות נוספת כדי לראות את חומרת הפציעה. אם יתברר כי מדובר בפציעה חמורה – העסקה כולה עומדת בסימן שאלה גדול.

גיראסי, בן ה-28, חווה השנה עונת שיא בכל קנה מידה אפשרי. הוא כבש 28 שערים באותו מספר משחקים, אליהם הוא הוסיף גם 3 בישולים. חלוצה של נבחרת גינאה סיים במקום השני באירופה במרוץ לנעל הזהב, מעל שמות כמו האלאנד ואמבפה, ובמקום השני בליגה הגרמנית, המשותף לשני ההישגים האלו שמעליו נמצא רק שחקן אחד – הארי קיין.

חלוצה של שטוטגרט הציג העונה סט יכולות של חלוץ מודרני ושלם: מהיר, חזק, גבוה אך בעל דריבל טוב ויכולת מסירה לא רעה בכלל. הצצה קטנה בסרטון של רגעי שיא מהעונה האחרונה יראה גם מגוון מאוד רחב של שערים – צ’יפ עדין מעל השוער או בדחיקה מקרוב, פצצה מחוץ לרחבה או אחרי דריבל שבו הוא משאיר מספר שחקנים מאחור שמסתיים בפס מדוייק לפינה, גיראסי יכול לעשות הכל.

ההגעה לגמר ליגת האלופות היא הישג אדיר בכל קנה מידה, אך בזירה המקומית דורטמונד חוו עונה מאכזבת במיוחד. הצהובים-שחורים סיימו רק במקום החמישי בליגה, והודחו בשמינית גמר הגביע מול שטוטגרט של גיראסי, שגם כבש באותו משחק. בסגל של דורטמונד יש כרגע שלושה חלוצים מרכזיים – סבסטיאן האלר, ניקלאס פולקרוג ויוסופה מוקוקו. שלושתם יחדיו היו מעורבים השנה ב-26 שערי ליגה, תפוקה דלה במיוחד לקבוצה שמכוונת לתארים כמו דורטמונד. כעת, הקבוצה תקווה שהפציעה לא תשפיע על העברה, וגיראסי כן יוכל לחתום בסוף במועדון.

 

1 תגובה
  1. אלון פיאלקוב כותב

    תיאור נהדר של סט היכולות של ג’יראסי, וכתבה מצויינת אלעד

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן