חילופי מקום | באיירן מינכן רוצה לבצע חילוף בבלמים

ה'בווארים' מראים למתייס דה ליכט את הדרך החוצה וכבר מצאו לו מחליף בדמות יונתן טאה

החלון עדיין לא התחיל, אך עבור באיירן אנחנו כבר בעיצומו. לאחר סיכום הפרטים האישים של פלהיניה והשיחות המתקדמות עם פולהאם, ה’בווארים’ עוברים לדבר הבא, עניין הבלמים. המועדון הגרמני החליט כי הוא יקשיב להצעות שיגיעו על דה ליכט בקיץ הקרוב, ובמידה ותהיה הצעה רלוונטית הוא יימכר. על פי הדיווחים, באיירן החליטו כי הם מעדיפים לנצל את המחיר העכשווי שלו בשוק, ועל אף החוזה עד 2027 הם יעדיפו למכור אותו בקיץ הנוכחי. בנוסף לכך הגרמנים מעדיפים למכור דווקא את ההולנדי בשל השכר הגבוה שבו הוא מחזיק (16 מיליון אירו לשנה).

הסיבה לכך מגיעה מסיכום עיקרוני שהגיע המועדון הבווארי עם יונתן טאה עד 2029. הבלם הגרמני של לברקוזן הסכים להגיע לבאיירן מינכן, וכעת כל שנותר הוא סיכום עם באייר לברקוזן. המגעים בין שני המועדונים הגרמנים אמורים להתרחש בימים הקרובים. כל זה מתרחש בנוסף להעברתו הצפויה של הירוקי איטו משטוטגרט וההעברה של הבלם היפני לא צפויה לפגוע בהגעת טאה. בנוסף אליהם גם קולוויל נמצא ברשימות של באיירן מינכן, באיירן תנסה לרכוש אותו במידה והמגעים עם לברקוזן לא יצליחו, אך לא מן הנמנע כי בעקבות הגעת צמד הבלמים הבווארים ירדו מהבלם האנגלי.

אחת הסיבות לכך שבאיירן מינכן לא הצליחה לזכות באליפות היא קו ההגנה הנרפה שלה. לעומת התקפת באיירן שהייתה ההתקפה הטובה בגרמניה עם 94 שערים (2.76 שערים למשחק), ההגנה של הקבוצה נמצאת רק במקום החמישי בטיבה כשהיא סופגת לא פחות מ-45 שערים (1.3 שערים למשחק). על מנת להחזיר את האליפות למינכן, ראשי הקבוצה הבינו שחייב לעשות שינוי בהגנה של הקבוצה, שמי שכנראה הולך לאבד את מקומו הוא מתייס דה ליכט ההולנדי.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן