טוטנהאם מתכננת מהפכה בקישור

הארגנטינאי יעזוב את התרנגולים לאחר ארבע שנים, גלאטסראיי ובטיס מעוניינות להחתים את הקשר, טאנגוי אנדומבלה עזב רשמית

טוטנהאם בדרך לעבור מהפכה בקיץ הקרוב. בשבוע האחרון ה’תרנגולים’ הודיעו על עזיבתם של ארבעה שחקנים: ראיין ססניון, אריק דייר, איבן פרישיץ’ וג’אפט טנגנה וכעת הקבוצה בדרך להיפרד משחקן נוסף: ג’ובאני לו סלסו. למרות שנותרה לו שנה אחת נוספת בחוזה, הקבוצה הלונדונית אינה מעוניינת להמשיך את ההתקשרות איתו ותעדיף למכור אותו כבר בקיץ הקרוב, במטרה להכניס כסף בשביל רכש.

ג’ובאני לו סלסו מיעט לשחק העונה במדי טוטנהאם, וזאת בשל פציעות מרובות שעבר בספטמבר, דצמבר וינואר. בסך הכל הקשר פתח העונה בארבעה משחקי ליגה בלבד ו-22 משחקי ליגה בהם שותף. ריבוי הפציעות של השחקן גרם לראשי טוטנהאם להגיע למסקנה כי היא צריכה למכור את השחקן ולהכניס כסף בשביל רכש חדש.

מי שכבר יצרה קשר עם טוטנהאם לגבי הארגנטינאי היא קבוצתו הקודמת, ריאל בטיס, אשר רוצה לחזק את הסגל שלה לקראת אירופה בעונה הבאה. בנוסף אליה גם אלופת טורקיה גלאטסראיי מעוניינת ברכישתו, אך לעומת בטיס עדיין לא נוצר קשר בין האלופה הטורקית לבין טוטנהאם.

בתוך כך, גם הקשר הצרפתי טאנגוי אנדומבלה, שנחשב לרכש היקר בתולדות התרנגולים אחרי שהגיע תמורת מעל ל-60 מיליון אירו מליון הצרפתית לפני חמש עונות, יעזוב את המועדון בסיום העונה, יחד עם תום חוזהו. הקשר הצרפתי לא הצליח לספק את הסחורה במדים הלבנים וב-91 משחקים במועדון כבש שערה שערים ובישל תשעה נוספים בלבד. בשנתיים וחצי האחרונות העביר הקשר הצרפתי בהשאלות לא מוצלחות בליון, ממנה הגיע לטוטנהאם, נאפולי, שם לקח חלק בזכייה באליפות אך עלה בעיקר מהספסל ובעונה האחרונה שיחק בגלאטסראיי, כשגם שם לקח אליפות אך הטורקים בחרו לא לממש את סעיף הרכישה עליו שעמד על 15 מיליון אירו.

העונה של טוטנהאם הייתה מאוד הפכפכה. מצד אחד, חצי עונה ראשונה טובה שהביאה אותם למקום אליו מעפילים לליגת האלופות, אך מצד שני המשך עונה חלשה מאוד שהובילה אותם למקום החמישי בלבד עם כרטיס לליגה האירופית. טוטנהאם ירצו לחזק את הסגל שלהם וזאת בשביל להתמודד עם המסגרות השונות, ולנסות להתקדם מקום אחד נוסף לכיוון שלב בתים של ליגת אלופות. בשביל שזה יקרה הם יצטרכו רכש חדש, וזה מגיע על חשבון מספר שחקנים, ביניהם לו סלסו ואנדומבלה, שיצטרכו לפנות את מקומם.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן