טופ 5 | הקשרים המדויקים ביותר

בכתבה הבאה במדד ה'טופ 5' נסקור את חמשת הקשרים שאחוז המסירה שלהם הוא הכי מדויק בכל אחת מחמש הליגות הבכירות באירופה ונבדוק מי הוא הקשר אשר מדייק יותר מכולם בחמשת הליגות הגדולות של היבשת

תפקיד הקשר הוא אחד מהתפקידים החשובים בעולם הכדורגל המודרני. קבוצות רבות מסתמכות על שליטה בכדור ומסירות עומק מקדמות משחק, וזקוקות לכך לקשרים שיודעים לשמור על הכדור ולדייק במסירתם. בכתבה הבאה ב’מדד הטופ 5′ נראה מי הוא הקשר שמוסר הכי מדויק בכל אחת מחמש הליגות הגדולות ומי הם חמשת הקשרים הכי מדויקים בכל אירופה – (השחקנים המופיעים ברשימות הינם רק קשרים אשר רשמו לפחות 20 הופעות העונה בליגה)

 

פרמיירליג

במקום הראשון בפרמיירליג האנגלית נמצא קשרה של מנצ’סטר סיטי – מתאו קובאצ’יץ’ שרושם 93.32% דיוק במסירות שלו העונה. את המקום השני תופס איב ביסומה מטוטנהאם עם 92.39% דיוק, ובמקום השלישי נמצא בילי גילמור מברייטון עם 92.34%. במקום הרביעי ברשימה נמצא רודרי עם 92.10% והקשר החמישי בפרמיירליג בעל אחוז הדיוק הגבוה ביותר במסירה הוא קשרה של צ’לסי מויסס קאייסדו שרשם עד כה העונה 91.47% דיוק במסירות בליגה.

לה ליגה

במקום הראשון בליגה הספרדית הבכירה במדד נמצא קשרה של ריאל מדריד, טוני קרוס כשהוא רושם העונה 94.46% דיוק במסירות בליגה. את המקום השני תופס עוד קשר של הלבאנקוס כשאורליאן צ’ואמני מציג 92.17% דיוק במסירות. שלישי ברשימה בספרד הינו איבן מרטין מג’ירונה עם 92.05%, רביעי הוא חברו לקבוצה אלייש גרסיה עם 91.62% דיוק, והשחקן החמישי בספרד במדד זהו פדה ואלוורדה מריאל מדריד שמציג עד כה העונה 91.10% דיוק במסירות.

סרייה A

בליגה האיטלקית הקשר שמחזיק באחוז הדיוק הגבוה ביותר במסירות הינו קשרה של בולוניה, מישל אייבישר שמציג 92.12% דיוק במסירות. במקום השני ממוקם סטניסלב לובוטקה מנאפולי עם 91.98% דיוק, ובמקום השלישי עם 91.89% דיוק נמצא קשרה הברזילאי של פיורנטינה ארתור מלו. את המקום הרביעי והחמישי ברשימה בארץ המגף תופסים טייאני ריינדרס ממילאן והקאן צ’להאנולו מאינטר עם 91.75% דיוק במסירה לכל אחד.

בונדסליגה

במקום הראשון בבונדסליגה במדד הקשרים המדויקים, נמצא שחקנה של באייר לברקוזן, גרניט ג’אקה כשהשוויצרי מציג 92.20% דיוק במסירותיו העונה בליגה. שני לו הוא קווין קאמפל מר.ב לייפציג עם 91.83% דיוק, ובמקום השלישי נמצא ג’ושוע קימיך, קשרה של באיירן מינכן שרושם 90.99% דיוק במסירות.

רביעי במדד בגרמניה הינו חברו של קימיך לקבוצה – קונרד ליימר עם 90.75%, ובמקום החמישי ממוקם רוברט אנדריך מבאייר לברקוזן שרושם 90.44% דיוק במסירותיו עד כה העונה בבונדסליגה.

ליגה 1

במקום הראשון בליגה הצרפתית במדד המסירות המדויקות, נמצא קשרה הצעיר של פריז סן ז’רמן וורן זאיר-אמרי, שרושם עד כה העונה, 92.04% דיוק במסירותיו. במקום השני ממוקם שחקנה של מונאקו, דניס זקאריה עם 91.88%, ואת המקום השלישי בצרפת תופס מנואל אוגרטה האורוגוואי מפ.ס.ז’ עם 91.62% דיוק במסירה.

רביעי ברשימה הוא אנג’ל גומז מליל כשהוא רושם 91.24% דיוק, וחמישי במדד בליגה הצרפתית הוא קשרה הפורטוגלי של האלופה פריז סן ז’רמן, ויטינה, שמציג 90.69% דיוק במסירותיו העונה בליגה הצרפתית.

ראש בראש

מבין כל חמשת הליגות הבכירות באירופה, הקשר שמדייק הכי הרבה בכמות המסירות שלו הינו קשרה של ריאל מדריד טוני קרוס שמציג נתונים של 94.46% דיוק במסירה. את המקום השני תופס מתאו קובאצ’יץ’ ממנצ’סטר סיטי עם 93.32%, שלישי הוא איב ביסומה מטוטנהאם עם 92.39%, רביעי ברשימה זהו קשרה של ברייטון, בילי גילמור עם 92.34% אחוזי דיוק במסירה, ובמקום החמישי במדד מבין כל חמשת הליגות הגדולות באירופה, נמצא קשרה של באייר לברקוזן, גרניט ג’אקה שרושם 92.20% אחוזי דיוק במסירות העונה בליגה.

1 תגובה
  1. מיכאל קוכמן כותב

    כמה עוד חלקים יש בסדרה?

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן