טרגדיה: בלם עבר של נבחרת בוליביה נרצח במהלך משחק כדורגל

סיפור כזה לא שומעים בכל יום.

את השם סרחיו יאורגי כנראה לא שמעתם מעולם. יאורגי נולד וגדל בבוליביה, המדינה הקטנה מדרום אמריקה. הוא שיחק בעמדת הבלם, כמעט רק בקבוצות מהליגות המקומיות בבוליביה. הוא אף רשם 13 הופעות במדי הנבחרת הלאומית, 9 מהן במוקדמות המונדיאל. הוא פרש מכדורגל מקצועי לפני כמעט עשור, כשהוא בן 30 בלבד.

למרות הפרישה, יאורגי לא הפסיק לשחק, והוא היה לוקח חלק מדי פעם במשחקי ידידות עם קבוצות חובבניות. ביום ראשון האחרון, בערך בשעה 11 בבוקר, השתתף יאורגי במשחק ידידות שנערך בעיר מורלוס שנמצאת במקסיקו. במהלך המשחק, יאורגי ירד לספסל כדי לשתות. אלא שאז התפרץ למגרש אדם חמוש, התקרב ליאורגי וירה בו 6 כדורים מטווח אפס. היורה נמלט במהירות מהמגרש על אופנוע שחיכה לו בסמוך, והותיר את יאורגי פצוע אנוש. לשירותי החירום וההצלה שהגיעו למגרש לא נשאר אלא לקבוע את מותו.

קבוצתו המיתולוגית של יאורגי, אתלטיקו דה סאן לואיס ריי, פירסמה לאחר המקרה הודעת תנחומים: “אנו מצטערים על מותו של שחקן העבר שלנו והקפטן סרחיו יאורגוי, שהגן על הצבעים של הקבוצה שלנו בטורניר דה לוס סולס האחרון. אנו שולחים את תנחומינו העמוקים למשפחתו. אנחנו מעריכים את האופן שבו הגנת על הסמל שלנו ואת זה שנתת הכל על המגרש משחק אחרי משחק. מסיבה זו, אנו תמיד נישא אותך בסמל ובלב שלנו. תודה רבה ל”קפטן הנצח של קואוטלה”.

יאורגי מיעט לדבר ולשתף את הקריירה שלו. בראיון נדיר שנתן פעם לPambolito TV, ערוץ ספורט במקסיקו, נתן שחקן העבר את העצה שלו לשחקני כדורגל צעירים שרוצים להתפתח: “תעבוד קשה ותהיה צנוע. תהיה מודע לכך שזהו ספורט בריא ושאסור אף פעם ללכלך את הכדור.”

 

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן