יחזור הביתה? פ.ס.ז’ מעוניינת בקינגסלי קומאן

אחרי עוד עונה חלשה בבוואריה, האם הקיצוני הצרפתי ישוב לעיר האורות?

מאז ומתמיד נדד קינגסלי קומאן בין קבוצות צמרת.

למרות אי היציבות בשנים האחרונות, לא מעט קבוצות עדיין מתעניינות בשחקן ההתקפה. על פי דיווחים בגרמניה ובצרפת, פריז סן ז’רמן המועמדת הבכירה לקלוט את קומאן, והיא רוצה לראות אותו בעונה הבאה במועדון. העיתונאי פלוריאן פלטנברג דיווח שהמשא ומתן בין המועדונים כבר החל, ובאיירן תדרוש בין 40-50 מיליון אירו עבור השחקן שמסיים חוזה בקיץ

הצרפתי שגדל במחלקת הנוער של פריז סן ז’רמן כיכב בקבוצות הצעירות, וב-2014 עשה את המעבר הגדול הראשון שלו – ליובנטוס. למרות המעבר הגדול, קומאן בילה שנה אחת בלבד בטורינו בה רשם 15 הופעות בלבד. מי שכן השתכנעה מההופעות הללו, הייתה באיירן מינכן, שהשאילה אותו לשנתיים עם אופציית רכישה של 21 מיליון אירו בסיומן. ב-62 ההופעות שרשם כשחקן מושאל כבש קומאן 8 שערים ובישל עוד 13 בדרך לשתי אליפויות מקומיות, ובסיום שתי העונות באיירן מינכן מימשה את אופציית הרכישה והחתימה את קומאן על חוזה עד 2020.

עונת ‘הבכורה’ של קומאן בגרמניה הייתה אדירה. בחצי הראשון של העונה הצרפתי סיפק 7 שערים ו-8 בישולים ב-32 הופעות, אך המומנטום נקטע לחלוטין בפברואר, כשקומאן נפצע קשה בעקב במשחק מול הרטה ברלין. לא רק שהפציעה עצרה לחלוטין את ההתפתחות, אלא היא גם גרמה לזמן ממושך בו קומאן היה רחוק מהמגרשים, שכן זמן ההחלמה היה שלושה וחצי חודשים.

למרות הירידה בכושר, באיירן מינכן לא ויתרה על קומאן והאריכה את חוזהו ב-4 שנים נוספות, עד קיץ 2023. לרוע המזל, הפציעה ממנה סבל בעונה שלאחר מכן לא הייתה היחידה, ונוצר מעין מעגל אכזרי בו קומאן חוזר מפציעה, נכנס לכושר טוב אך נפצע שוב, ואותו המעגל ממשיך עד היום.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן