יישאר בלאנקו? | ריאל מדריד ודני קרבחאל בשיחות על הארכת חוזה

אחרי עונת שיא במדי הבלאנקוס, שיחות על הארכת חוזה יחלו בחודשים הקרובים בין המגן הספרדי לאלופת אירופה

פאבריציו רומאנו מדווח היום (שני) כי בזמן הקרוב, ככל הנראה לאחר היורו, יחלו שיחות בין נציגיו של דני קרבאחל לריאל מדריד על הארכת החוזה של המגן.

ביולי 2021 חתם קרבאחל על הארכת החוזה האחרונה שלו, בה סוכם כי השחקן יישאר לפחות עד קיץ 2025. כעת, טרם כניסתו לשנת חוזה, גם המועדון המדרידאי וגם השחקן מעוניינים בהישארותו במדריד.

קרבאחל אמנם כבר לא צעיר ובינואר הקרוב יחגוג 33, אך מבחינתו הוא רשם עונת שיא במדי ריאל מדריד. הוא כבש ארבעה שערי ליגה (שיא אישי שלו) והוסיף שלושה בישולים בלה ליגה, כשבסך הכל היה מעורב ישירות ב-11 שערים בכל המסגרות בעונה האחרונה. השיא כמובן, הגיע עם שער הנגיחה האדיר בגמר ליגת האלופות נגד דורטמונד, בו זכתה ריאל מדריד בגביע אירופה ה-15 שלה.

מעבר למספרים המדהימים, קרבאחל הפגין כושר גופני יוצא דופן העונה, מיעט מאוד להיפצע ושיחק בצורה אגרסיבית. הוא הסביר לא פעם במהלך העונה כי הוא החל בשנה וחצי האחרונות דיאטה סופר שמרנית, בה הוא נמנע מגלוטן כמעט לגמרי, ומרבה באכילת ירקות מאודים – והתוצאות משוקפות למגרש.

גם את היורו הנוכחי פתח קרבאחל בצורה נהדרת, כשהוא כובש שער בכורה במדי נבחרת ספרד במשחק הפתיחה של היורו בניצחון המוחץ 3:0 של הספרדים נגד נבחרת קרואטיה. המגן הספרדי נראה בשיאו, ובריאל מדריד מעריכים את העובדה הזו, ומתכננים לבנות על המגן הוותיק גם לעונות הקרובות.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן