ילד פלא? פדרו לימה סגר בצ’לסי

הכישרון בן ה-17 שמשחק בליגה השניה בברזיל סגר בקבוצה הלונדונית | כל הפרטים

פדקו לימה סגר בצ’לסי.

מועדון הכדורגל של רסיפה, מהליגה השנייה בברזיל, סיכם על מכירתו של המגן הימני הצעיר ל’בלוז’. סכום המכירה יעמוד על 7.5 מיליון אירו, עם אפשרות לתוספת של עד 3 מיליון אירו בבונוסים שונים.

על פי מספר דיווחים ההעברה בין הצדדים סגורה, והשחקן סיכם גם כן את תנאיו במועדון. צ’לסי תרכוש 100% מכרטיס השחקן של פדרו לימה, והוא יחתום על חוזה לארבע שנים במועדון עם אופציה להארכה לעונה נוספת.

עם זאת, השחקן בן ה-17 יושאל ככל הנראה בהתחלה לשטרסבורג, שמשחקת בליגה הצרפתית, מכיוון שהוא כרגע ללא ויזה והוא צריך להשלים את תהליך קבלת ה’אשרת עבודה’ לפני שישחק שיוכל לשחק באנגליה.

העברתו של פדרו לימה תכנס לתוקף רשמית ב-1 ביולי, כשימלאו לו 18 שנים. עם זאת, קיימת אפשרות שהשחקן יישאר ברסיפה וימשיך לשחק עם הקבוצה מהליגה השנייה בברזיל עד לפתיחת העונה האירופית. במידה וישאר הוא צפוי אף לפתוח בהרכב בארבעה משחקי ליגה משחקים נוספים. לימה ערך את הופעת הבכורה המקצוענית שלו בעונת 2024 והוא משחק בתפקיד המגן ימני הקלאסי. תחת המאמן מריאנו סוסו, השחקן שיחק 26 משחקים, כבש 2 שערים ובישל 2 שערים.

לא מעט מועדונים גדולים התעניינו במגן הברזילאי, ונטען כי מנצ’סטר סיטי, פריז סן ז’רמן, יובנטוס, ליברפול ועוד מועדונים ערכו בירורים לגבי השחקן.

החתמתו של לימה מגיע על רקע החלטתו של בעלי צ’לסי, טד בוהלי, להחתים במועדון שחקנים צעירים. מאז שרכש את המועדון בשנת 2022 הגיעו לקבוצה שחקנים כמו אנג’לו גבריאל, אנדריי סנטוס, דייוויד וושינגטון ועוד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן