יצטרף לכסף הגדול? אל שבאב מעוניינת באובמיאנג

המועדון הסעודי מעוניין בחלוצה של מארסיי, רוברטו דה זרבי רוצה להשאירו | כל הפרטים

האם פייר אמריק אובמייאנג בדרך לעזוב את מארסיי?

המועדון הסעודי אל-שבאב דוחף מאוד להחתמתו של החלוץ הגאבוני. השחקן עצמו הביע נכונות לעבור לסעודיה, ואל-שבאב כבר יצרה קשר עם סוכנו של אובמייאנג. עדיין יש פערים בין שני הצדדים, אך נראה שהמשא ומתן מתקדם לקראת סגירת העסקה.

עם זאת, לאובמייאנג יש חוזה לעוד שנתיים בקבוצה הצרפתית, והסעודים יצטרכו לשכנע גם את מארסיי על מנת שהעסקה תוכל לצאת אל הפועל. מאמנה החדש של מארסיי, רוברטו דה זרבי, רוצה שהחלוץ הגבוני יישאר במועדון, אך בהנהלת מארסיי מחכים להחלטה של אובמייאנג כדי לדעת איך להתנהל. במועדון לא מעוניינים למכור את השחקן, אך במידה והוא ירצה לעזוב וההצעה תהיה גבוהה – הם לא יעמדו בדרכו. הקבוצה הסעודית עדיין לא הגישה למארסיי הצעה רשמית, אך היא צפויה לעשות זאת בימים הקרובים לאחר שהיא תסגור את התנאים של אובמייאנג.

אובמייאנג, בן ה-35, הגיע למועדון הצרפתי בהעברה חופשית בקיץ שעבר. הוא עשה עונה אדירה במארסיי, כשהיה אחראי ל-41 שערים מתוך 86 השערים שכבשה הקבוצה העונה – 47.67%. החלוץ הוותיק נמצא לקראת סיומה של קריירה אדירה, במהלכה הוא שיחק בקבוצות הגדולות באירופה. הוא שיחק בין היתר במילאן, מונאקו, בורוסיה דורטמונד, ארסנל, ברצלונה וצ’לסי. לאורך הקריירה הוא כבש 349 שערים והוסיף 104 בישולים ב-692 משחקים. כעת, כשהסוף כבר באופק, נראה שהכסף הגדול קורץ לו, והוא ינסה לעשות אקזייט מרשים בממלכה הסעודית.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן