ירפא אותה? | נאפולי החתימה את בלם ריאל מדריד

הבלם הספרדי רפא מרין עוזב את אלופת אירופה ומצטרף לקבוצה מדרום איטליה | כל הפרטים

אנטוני קונטה התחיל לעבוד. המאמן האיטלקי שחתם בקבוצה מדרום איטליה רצה בראש ובראשונה לחזק את חוליית ההגנה של נאפולי.

אחרי שמוקדם יותר היום הכריז המועדון האיטלקי על החתמתו של לאונרדו ספינאצולה, נאפולי מכריזה רשמית גם על צירופו של בלם ריאל מדריד – רפא מרין. רפא מרין החליט שלא להמשיך בקבוצת נעוריו, וריאל החליטה שלא להערים קשיים במשא ומתן.

מרין הצטרף לנאפולי תמורת 12 מיליון יורו ששולמו לריאל מדריד, כאשר ריאל תחזיק בסעיף מיוחד שיאפשר לה לרכוש בחזרה את הבלם תמורת 25 מיליון יורו בקיץ 2026. במידה ולא תנצל את הסעיף, ריאל תוכל לרכוש את השחקן גם בקיץ 2027, אך אז הוא יעלה לה 35 מיליון יורו.

מרין, המתנשא לגובה של 1.91 מטר, גדל בקסטיליה של ריאל מדריד ואף היה קפטן של קבוצת הנוער. בעונה שעברה הוא הושאל לאלאבס ונתן עונה טובה. הציפיות היו כי השחקן יחזור לריאל וישתלב ברוטציה, אך עקב הרצון של ריאל להחתים את לני יורו, ולצד בלמים כמו אלאבה, רודיגר ומיליטאו נראה כי לבלם הספרדי אין כל כך מה לחפש בקבוצת נעוריו, וכי אם הוא רוצה להתקדם בקריירה הוא יהיה חייב לעבור מבירת ספרד.

כעת נאפולי תתקדם לעבר המטרה הבאה שלה, כשתנסה להשלים גם את החתמתו של אלסנדרו בונג’ורנו, בלמה של טורינו. אלופת איטליה בעונה שעברה איבדה בקיץ את אחד מעמודי התווך שלה, קים מין ג’אה, לבאיירן מינכן. למרות העזיבה של הקוריאני, החליטה הקבוצה לא להחתים בלם נוסף, ונשארה עם מה שהיה לה בסגל. בעקבות כך, הקבוצה מדרום איטליה חוותה עונה לא פשוטה בלשון המעטה, ומאליפות היסטורית היא הדרדרה עד למקום העשירי בליגה, מקום שלא מוביל לאירופה בעונה הבאה. מבחינה הגנתית הקבוצה ספגה 48 שערים בליגה, העשירית בטיבה. בשל הנתונים, החליט המאמן החדש של נאפולי כי העדיפות שלו היא להחתים בלם חדש לקבוצה שיישפר את החולייה ההגנתית שלה, וכעת הוא מצא אחד כזה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן